Новорічний карантин по-європейськи. Як в Європа готується до новорічних обмежень?

Новорічний карантин по-європейськи. Як в Європа готується до новорічних обмежень?
137659 ПЕРЕГЛЯДІВ

Через активне поширення коронавірусу світ запроваджує нові обмеження аби зменшити рівень захворювання. Країни вже оголосили новий перелік обмежень. Поговоримо про європейські країни.

Німеччина. З 16 грудня до 10 січня діятиме суворий карантин. На Новий рік заборона гучних святкувань (з 31 грудня по 1 січня). Настійно рекомендується відмовитися від запуску феєрверків та будь-яких зібрань.
В умовах карантину працюватимуть аптеки, галантереї, бензоколонки, банки, ощадкаси й поштові відділення. У школах припинять навчання у класах, а також закриють дитячі садки, а університети з 16 грудня переведуть на дистанційну форму навчання. Зачиняються усі магазини, окрім продовольчих.

П’ять тижнів локдауну в Нідерландах. Обмеження щодо зібрань більше, ніж двоє чоловік, зокрема й вдома. Виняток буде зроблено на три дні у період Різдва, коли буде дозволено зустрічі за участі трьох дорослих відвідувачів.
Із 16 по 19 грудня закриють всі громадські місця, дитячі садки, тренажерні зали, музеї, зоопарки, кінотеатри, перукарні та салони краси. Школи закриють до 18 січня.

Нові обмеження торкнулися й Великої Британії. Закритті паби та ресторани, окрім доставки та обслуговування на винос. Розважальні заклади залишаються закритими, присутність глядачів на стадіонах заборонена.

Послаблення обмежень на новорічні свята у Греції. Із 7 грудня працюють магазини, які продають різдвяні іграшки. Туристи забов’язані надати результати тесту та пройти 10 днів самоізоляції.

В Австрії із 7 грудня також послабили карантин, проте ресторани та готелі зачинені до 7 січня. З 24 грудня почнуть свою роботу підйомники. Відвідувачі із інших країн прохатимуть 10-денний карантин.Невеличкими компаніями до десяти осіб дозволяється збиратися на Новий рік. Працюватимуть магазини роздрібненої торгівлі і підприємства сфери послуг: перукарні та салони краси.

Італія ввела нові обмеження для тих, хто планував відпустку в країні. Люди, які приїжджатимуть із 18 грудня 2020 року до 7 січня 2021 року, змушені будуть пройти 14-денний карантин.З 24 грудня по 2 січня в Італії діятиме нічна комендантська година, будуть обмеження на пересування між регіонами. Зачинені магазини, бари та ресторани у вихідні та святкові дні.
Комендантська година у Франції діятиме із 15 грудня від 20.00 до 6.00. На Новий рік і Різдво не буде обмежень між регіонами Франції. Музеї, театри й кінотеатри будуть зачинені ще три тижні.

Польща. Після різкого стрибка заражень коронавірусом 25 000 за добу країна посилила карантин. Дистанційне навчання в школах продовжене до Різдвяних канікул. До Різдва не працюватимуть ресторани, бари, фітнес - студії та культурні установи.


Теги: Новорічний карантин,обмеження,Велика Британія, Німеччина ,Польща ,Нідерланди, Австрія, Італія ,Франція,Новий рік, Коронавірус

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео