Бюджет Дніпра на 2021: як та на що виділятимуть гроші

Бюджет Дніпра на 2021: як та на що виділятимуть гроші
157353 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вчора, 16 грудня 2020 року відбулось друге пленарне засідання першої сесії Дніпровського міської ради, де народні депутати прийняли фінансовий документ – бюджет Дніпра на 2021.

Загальна сума для виділення коштів на гуманітарні сфери діяння становитиме 4,7 мільярда гривень.

На що піде така велика сума?

1.   Освітні заклади

·       Сучасне обладнання в навчальні заклади – 7 млн. 13 тис. гривень;

·       Дошкільна освіта – 1 млрд. 279 млн. 332 тис. гривень; відповідно на зарплатню вихователям – 726,5 млн. гривень; ремонт – 1 млн. 364 тис. гривень;

·       Середня освіта – 2 млрд. 584 млн. гривень, зарплатня вчителям – 1 млрд. 752 млн. гривень; ремонти та закупка приладів – 4 млн. 229 тис. гривень;

·       Заклади для дітей з фізичними вадами – 17 млн 761 тис. гривень; інклюзивно – ресурсні центри – 745 тис. гривень, реабілітаційні дитячі центри – 10.5 млн гривень;

·       Позашкільна освіта – 154.5 млн гривень;

·       Харчування – 362 млн гривень;

·       Реалізація різних шкільних програм – 10.8 млн гривень;

2.   Культура

·       Культура та мистецтво – 163 млн 540 тич. Гривень;

·       Театри, парки відпочинку – 37.8 млн. гривень;

·       Культурні заходи – 31 млн 240 тич. гривень;

·       Стипендії та нагороди  - 8 млн гривень;

·       Зарплатня працівникам – 59.4 млн гривень;

·       Комунальні витрати – 8 млн гривень;

·       Реставрація та охорона  об’єктів культури;

3.   Спорт

·       Загально – 223 млн. гривень;

·       Дитячі школи – 198.5 млн. гривень;

·       8 закладів спортивного напрямку – 18 млн. гривень;

4.   Різне

·       Департамент гуманітарних сфер життя – 20.5 млн. гривень;

·       Зарплатні – 16.2 млн. гривень;

·       Фонд Агентства розвитку Дніпра – 6 млн. гривень;

·       Зовнішні зв’язки – 1.6 млн. гривень;

·       Організаційні служби – 47 млн. гривень;

·       Соціальні центри розвитку міста – 11.4 млн. гривень.

Медицина становитиме 459 млн. гривень, для реалізації проєктів місцевих жителів – 48 млн. гривень. 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео