Нова вартість харчування для школярів з Павлограда

Нова вартість харчування для школярів з Павлограда
98748 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 1 січня 2021 року зміниться вартість харчування для Павлоградських школярів. Виконавчий комітет Павлоградської міської ради прийняв рішення змінити ціни оплати за харчування.

Таким чином для дітей дошкільного віку ясельної групи вартість продуктів харчування буде 20 грн на добу. З них -
8 грн (бюджетні кошти 40%) та 12 грн (батьківські кошти 60%)

Для дітей дошкільного віку старших груп
ціна на продукти харчування буде 28 грн на добу. З цих коштів 11,20 грн. підуть х бюджету (40%), а 16,80 грн - батьківські гроші (60%).

Безкоштовне харчування за кошти міста для дітей дошкільного віку ясельної та старших груп буде надано таким пільговим категоріям :

- діти з малозабезпечених родин

-діти-сироти, позбавлені батьківської опіки, діти з інвалідністю;

-діти працівників внутрішніх органів,
які загинули під час виконання справи

-діти, чиї батьки є учасниками бойових дій

-діти, чиї батьки є учасниками бойових дій у зоні АТО/ООC;

-діти, які визнані інвалідами АТО/ООС 1, 2, 3 групи;

- діти, батьки яких загинули в зоні AТО/ООС;

- рідні брати та сестри учасників бойових дій у зоні АТО/ООС, інвалідів АТО/ООС 1, 2, 3 групи, які померли, загиблих учасників АТО/ООС, зниклих безвісти

-діти з інклюзивною формою навчання

-діти, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

-діти, які мають статус постраждалих у результаті воєнних дій та конфліктів

За рахунок міського бюджету будуть харчуватися діти з санаторних груп (39 грн), а також діти, які перебувають у групах дошкільного цілодобового нагляду(41 грн).
Для дітей з багатодітних сімей
дошкільного віку ясельної групи
харчування буде коштувати 20 грн. З них 14 бюджетних гривень та 6 грн від батьків. Для дітей з багатодітних сімей
дошкільного віку старших груп
харчування буде коштувати 28 грн. З них 19.60 грн з бюджету та 8.40грн від батьків.
Також буде доступне безкоштовне харчування
передбачені для дітей інтернатного відділу міської гімназіх (колишня школа N 18). На харчування однієї дитини
75 грн на добу з міського бюджету.
Крім того, у всіх школах міста для
дітей пільгових категорій (категорії
перераховані вище) передбачено безкоштовне харчування з розрахунку 32 грн на добу на одну дитину.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео