Замість повістки – самогубство з матір’ю: Події Дніпра

Замість повістки – самогубство з матір’ю: Події Дніпра
101941 ПЕРЕГЛЯДІВ

21 грудня 2020 року і місті Дніпро поліція знайшла два тіла, які скоїли самогубство.

Інцидент стався на Дніпрельстановській вулиці в одному з приватних будинків, в якому проживали мати з сином.

За попередньою інформацією, в цей день чоловік мав з’явитися до місцевого відділення за повісткою, але працівники та відповідні служби заявили, що чоловік не прийшов, тому вони завітали до будинку, де проживала особа.

Поліція за наданим місцем проживання чоловіка направилась до будинку та побачили, що вхідні двері були незамкнені та повністю відкриті.

Коли один зі службовців зайшов до будинку та поверхнево обшукав кімнати, знайшов на кухні два повішених тіла, які за власним бажанням закінчили життя самогубством. Кріпленням виявилась газова металева труба, за яку зачепили мотузку.

Чоловікові на той момент було тридцять вісім років, матері – сімдесят п’ять.

Самогубство – не вихід! Якщо ви маєте проблеми в житті або нервові розлади, звернуться до сімейного лікаря та психотерапевта, який назначить вам відповідне лікування.

Тіла зняли та відправили на лабораторні та медичні дослідження для встановлення деталей та подальшого розслідування справи.

Також нагадуємо, що нещодавно в Дніпропетровській області 20-річний хлопець вбив свого сусіда. Близько четвертої ранку молодик прийшов до чоловіка та спровокував конфлікт. Під час бійки хлопець взяв спочатку сокиру та побав буквально рубати потерпілого, після цього він змінив зброю на ніж, остаточно зарізавши чоловіка. В ході було нанесено близько тридцяти ударів двома предметами вбивства. Кримінальна справа відкрита за статтею 115 (умисне вбивство) Кримінального Кодексу України, парубку загрожує до 15 років позбавлення свободи та волі.

За новинами Дніпропетровської області слідкуйте на сайті, будьте проінформованими та бережіть своє здоров’я!!!

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео