Що чекає на власників паперових паспортів у 2021 та подальших роках?

Що чекає на власників паперових паспортів у 2021 та подальших роках?
190670 ПЕРЕГЛЯДІВ

Комітет Верховної Ради України з прав людини повідомив про прийняття остаточного рішення щодо законопроекту №3986. Вони планують поступово вивесті бумажні паспорти з обігу. Це будуть не різкі зміни, що трапляться за декілька днів. Часу в українців буде вдосталь. Проте необхідно розуміти деякі нюанси.

Проектом Закону №3986 від 14.08.2020 влада визнає недійсною Постанову Верховної Ради України від 26 червня 1992 року №2503-ХІІ «Про затвердження положень про паспорт громадянина України та про паспорт громадянина України для виїзду за кордон». Тобто з цього року держава не видаватиме жодних паперових паспортів, а ті, які ще є будуть поступово виводити.

Власникам паперових паспортів не варто переживати та вже зараз бігти займати чергу до паспортного столу. Їхній документ буде дійсним до завершення строку дії, який вказано під час надання посвідчення. По завершенню, вони отримають паспорт-картку. Той, хто у віці 16-25 років отримав паперовий паспорт, повинен буде змінити його у віці 25. Ті, хто отримав у віці 25-45 змінять його у 45 років. А ті, хто зараз старше 45, може не перейматись, а залишити такий документ, як є.

Втрата паперового паспорту трапиться у разі:

смерті носія;
якщо його оформили з порушенням вимог законодавства України;
завершення громадянства або відміни рішення про його набуття;
зміни прізвища, імені, по батькові (за наявності), дати, місця народження особи;
виявлення помилки в документі;
у випадку заповнення всіх необхідних сторінок;
втрати посвідчення;
внесення в паспорт відомостей, не передбачених законодавчими актами.

Щодо покарання, то воно не змінилось У разі втрати документу громадянину необхідно відновити його протягом 30 діб з моменту загублення. Якщо українець цього не зробить, то на нього накладають штраф у розмірі від 17 до 170 грн за 1 день згаяного часу.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео