“Українська правда” нагородила премією Сергія Жадана

“Українська правда” нагородила премією Сергія Жадана
159911 ПЕРЕГЛЯДІВ

Переможця цього року визначали не судді, а голосування українців. Вони віддали перемогу людині, яка не просто красиво пише, а дійсно вболіває за те, що відбувається в країні. Письменник докладає масу зусиль, аби допомогти припинити те, що відбувається зараз на Сході країни.

Чоловік народився на Луганщині, мешкає на Харківщині. Він докладає масу зусиль для того, аби літературне життя України прямувало вгору. Вже багато років наша література пасе задніх на світовому ринку. Не народився, напевне, ще один Шевченко з його “Катериною” та Леся Українка з її “Лісовою піснею”. Проте в нас була Ліна Костенко. Та “Час іде і все без коректур”.

І ось нарешті на теренах літератури з’явився Сергій Жадан. Його творчість не лише про красу і поезію, вона й про щиру громадянську позицію, про патріотизм, про прагнення до свободи та до життя під мирним небом над головою. Без пострілів, без остраху. А таким, яким воно має бути на такій плодючій та освітленій сонцем землі. Його творчість про справжнє життя.

Проте його громадянська позиція виражена не луше красивими словами, а й красивими ділами. На Сході країни зараз знаходиться його власний благодійний фонд, який врятував вже сотні чоловік. Вони рятують школи, садочки, інтернати, бібліотеки. Так, війна лякає всіх, проте там також продовжується життя. І воно не збирається чекати, поки ми вирішимо, хто наступним прийде до влади.

На виборах Жадан чесно і відверто підтримував Петра Порошенко. Зараз він притримується тієї ж самої позиції, що й 2019 року. Він виступає проти дій Володимира Зеленського. Особливо в питаннях культури.

Проте він славиться не лише літературною та політичною діяльністю, а й музичною. Тож будемо сподіватись, що по завершенню карантину ми почуємо ще більше його визначних творів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео