Французька весна в Україні

Французька весна в Україні
79717 ПЕРЕГЛЯДІВ

Попри холодну погоду за вікном, культурна весна прийшла до Києва вчасно. І зібрала на Софійській площі незліченну кількість людей. 4 квітня стартував щорічний фестиваль Французька весна, що відкрився світловим перформансом, для реалізації якого була задіяна дзвіниця та купольний ансамбль Софійського собору.


Попри холодну погоду за вікном, культурна весна прийшла до Києва вчасно. І зібрала на Софійській площі незліченну кількість людей. 4 квітня стартував щорічний фестиваль Французька весна, що відкрився світловим перформансом, для реалізації якого була задіяна дзвіниця та купольний ансамбль Софійського собору. Автори поклали в основу цієї проекції промову Мартіна Лютера Кінга «У мене є мрія». Спектакль розкрив таку болючу для нашої країни тему свободи, висвітливши у мозаїчних картинках події, які вже відбулися і досі відбуваються на теренах нашої держави.
Затамувавши подих, величезний натовп у самому серці столиці спостерігав за чудовим світловим шоу. Ідеально синхронізовані зображення, музичний супровід, простодушні дитячі роздуми про життєві речі – все це не могло залишити байдужими киян та гостей міста. Навіть по закінченню спектаклю, коли цей натовп ринув у сторону Майдану, люди поводились менш агресивно, ніж зазвичай. Такий світлий і теплий відбиток залишила у їхніх душах ця подія.

 

Та на цьому Французька весна не залишила Київ. Вже наступного дня, у неділю, відбулась прем’єра вистави «Антігона» за текстами Софокла та Бертольда Брехта в цетрі науки та мистецтва «DIYA». З 6 по 9 квітня нас будуть радувати допрем’єрні покази із циклу «Кіно Французької весни» у кінотеатрі «Київ». Власне 9 квітня у Музеї культурної спадщини відкриється виставка сучасних українських художників «Вид на Париж».
З 10 по 12 квітня чекаємо на трилогію французького режисера Седріка Клапіша – «Іспанка», «Красуні», «Китайська головоломка», яку ми зможемо подивитись у кінотеатрі «Київ». Поціновувачам живого дійства цікаво буде знати, що з 10 по 14 у національному центрі театрального мистецтва імені Леся Курбаса пройде спектакль «Жити» із триптиху «Наш час».
Любителів сучасного танцю розважить французьким хіп-хоп спектаклем команда Zahrbat. Дійство відбудеться 22 квітня у театрі імені Франка.
Небайдужим до якісної книги варто знати, що 22 квітня відкриється французька програма Книжкового Арсеналу. На зустріч з українським читачем приїдуть письменниця Галя Аккерман, мистецтвознавець Франсуаза Барб-Галль, журналістка Мюріель Зак та інші.
Спеціально для тих, хто не знає як коротати весняні ночі 23-25 квітня в кінотеатрі Україна пройде фестиваль французьких короткометражок «Довгі ночі французького метру».
Ще багато цікавих культурних подій наситять цю весну у рамках фестивалю та допоможуть киянам прокинутись після довгих холодів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео