Прожитковий мінімум у 2022 році, як нам нараховуватимуть зарплату?

Прожитковий мінімум у 2022 році, як нам нараховуватимуть зарплату?
165113 ПЕРЕГЛЯДІВ

З 1 січня 2022 року будуть внесені зміни до Закону України. Вони передбачають, що буде змінена система нарахування прожиткового мінімуму для всіх груп людей. Міністерство соціальної політики опублікувало законопроєкт, у якому зазначено, що саме вони хочуть змінити та удосконалити для покращення рівня життя населення.

В першу чергу змінять методологію формування прожиткового мінімуму. Вони перейдуть від звичайного нормативного методу до нормативно-структурного. Відповідно до нього все розраховуватимуть в залежності не від норм та правил, які зазначено у певному законі країни, а згідно з фізіологічними потребами людини.

Як зазначено в самому проєкті, прожитковий мінімум – це сума вартості набору продуктів харчування, достатнього для забезпечення повноцінного функціонування організму людини і збереження її здоров’я, та вартості непродовольчих товарів і послуг, необхідних для задоволення основних соціальних і культурних потреб особистості на мінімальному рівні, визначеної відповідно до статті 3 цього Закону.

Відповідно до яких категорій буде розраховуватись прожитковий мінімум?

Першу категорію складатимуть діти, яким менше 6 років, у другу групу увійдуть всі від 6 до 18 років, в третю усі працездатні особи, а в четверту особи, які втратили можливість працювати.

Завдяки його запровадженню можна буде оцінити загальний рівень життя українців, встановити мінімальну заробітну плату, мінімальну пенсію згідно віку пенсіонерів, яка визначається відповідно до закону, державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям та інші види соціальної допомоги, які є основним джерелом доходів.

Також це допоможе регіонам самостійно формувати бюджет на певний період року. У відсотках прожитковий мінімум буде складатись з наборів продуктів харчування на 50% для дітей до 6 та 6-18 років. 60% для працездатних осіб та 40% для тих, хто втратив працездатність. Непродовольчі складатимуть 50% для перших 2 категорій, 40% для працездатних та 60% для тих, хто не може самостійно працювати.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео