Невже нам дадуть відповідь на найцікавіше питання для студентів: чому так важко знайти роботу випускникам ВНЗ?

Невже нам дадуть відповідь на найцікавіше питання для студентів: чому так важко знайти роботу випускникам ВНЗ?
112399 ПЕРЕГЛЯДІВ

Майже кожен студент хоча б раз ставив собі питання: ну от закінчу я свій ВНЗ, ну а далі? Ким мені працювати, що мені дасть це навчання? Невже я й дійсно зможу після цього знайти роботу. Проте, як показала статистика, це не завжди так. Більшість випускників, десь 70% щороку не знаходять собі роботу за професією. Чому так? Чому людей необхідно переучувати після 6 років у ВНЗ?

Насправді існує одна найбільша проблема, якої повністю не позбувся ще жоден навчальний заклад. Більшість навчання — це просто теорія, яка не дає жодних корисних звичок, орім вміння записувати почуте.

Сандра Логлін, керівниця відділу Learning Practice компанії EPAM Systems, розповіла, що необхідно змінити, щоб покращити ситуацію на ринку праці. По-перше, навчання, як онлайн, так і в аудиторії — це прекрасно. Проте його метою має бути мотивування студента. Викладачі мають не надати готовий матеріал у формі лекції, а показати, як отримати ці знання та застосувати їх самостійно. Крім того, важливо покращити підручники. Багато університетів використовують не лише радянську систему, а й підручники 70-80-х років минулого століття.

А от навчати студентів відповідно до потреб ринку праці, більшість університетів наразі неспроможні. Це зумовлено хоча б тим, що викладачі не працюють за своєю професією, а це призводить до повного нерозуміння потреб роботодавців. І компаніям потрібно весь час перенавчати своїх робітників, аби ті встигали йти за змінами у суспільстві.

Фахівці вважають, що змінювати все необхідно повністю. Відкрити доступ для навчання усім охочим, зробити навчання дешевшим, випускати більше фахівців, розробити гнучку програму, яка буде змінюватись під студента та його потреби, перейти від системи лекцій до проєктної. А замість тестів та письмових робіт ставити оцінки за реалізовані проєкти.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео