Пандемія не зупинила життя. Куди подорожували українці цього року?

Пандемія не зупинила життя. Куди подорожували українці цього року?
80970 ПЕРЕГЛЯДІВ

2020 рік майже підбіг кінця, а це означає, що саме час підбивати підсумки. Так, цей рік був просто надважким для життя. Хвороба спіткала всіх зненацька, проте життя зупинити вона не змогла. Тож і туризм продовжував розвиватись. Звісно, в інші країни мало хто їздив, проте внутрішній туризм в Україні покращився.

Аби дізнатись, куди цього року їздили відпочивати наші земляки, Державне агентство розвитку туризму зробило запит до компанії Google. Вони надали звіт, в якому вказаний повний перелік запитів населення України. І те, що агенція побачила, приємно її вразило. Адже кількість подорожей в середині країни стала значно більшою. Багато мешканців вже забронювали собі місця відпочинку на Новий рік.

Дослідження ділилось на 4 категорії: море, гори, парки, заповідники. Статистика показала, що частим запитом були Бакота у Хмельницькій області та Центральний парк культури та відпочинку ім. Максима Горького. В Бакоти цікава легенда, в якій розповідається історія про затоплене місто. Крім того, там природа, яка заворожує погляд. А от парк атракціонів кликав до себе своїми неймовірними гірками, батутами та ін. В ньому стоїть найбільше колесо в Україні. А ще там можна погодувати білочок.

Серед місць біля моря в нас є прекрасна Одеса з клубами та театром. Хоча туристи цього року надали перевагу Херсонщині з її безкраїми видами, 12-ма курортними населеними пунктами та 75-ма родовищами цілющих мінеральних і термальних вод. В ній поряд перетинаються Чорне та Азовське моря, що придає їй привабливості.

А для тих, хто хотів просто відпочити, в нас є Буковель з її зонами комфорту. Для допитливих є Соляні шахти, в яких оркестр грає глибоко під землею. А також Національний природний парк “Святі гори”. Цього року, завдяки неможливості вилетіти за кордон, ми всі дізнались, якою прекрасною є наша країна.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео