В Україні вперше зробили трансплантацію печінки

В Україні  вперше зробили трансплантацію печінки
55463 ПЕРЕГЛЯДІВ

У Львівській Клінічній лікарні швидкої допомоги вперше на Західній Україні виконали операцію з трансплантації печінки. Про це повідомила лікарня на своїй сторінці у фейсбуці.

У лікарні вдалося пересадити печінку 39-річній жінці з Житомира, яка хворіла на цироз. Сама операція тривала більше десяти годин. Для проведення маніпуляції залучили медиків із Національного інституту хурургії та трансплантології ім. О. Шалімова.

Водночас серце донора пересадили 45-річному пацієнту з Одеси, який страждав після інфаркту. До операції залучили колег з Інституту серця - команду Бориса Тодурова. Нирки отримали жителі Тернопільської області - 35-річна жінка і 47-річний чоловік. Нові нирки заробили ще на операційному столі. Всі пацієнти, які отримали донорські органи почуваються добре.

Жінка, яка стала донором для чотирьох операцій померла через розрив аневризми. Після звістки про констатацію смерті мозку, її мати, брат та син дали згоду на донорство.

За словами Олега Самчука, під час трансплантації органів дуже добре спрацювала команда відділення анестезіології та інтенсивної терапії під керівництвом Наталії Матолінець, яка констатувала смерть мозку, а також анестезіологи Христина Орлинська, Рома Гайдук та Юрій Якимович, які забезпечили введення наркозу. Для проведення трансплантацій вони проходили навчання в турецькій клініці Acibadem.
«Це тільки початок. У Львові ми будемо об’єдувати лікарів не тільки з України, а й Європи та світу. Наша лікарня відкрита для усіх, хто хоче розвивати медицину», – написав Олег Самчук.

Операції з трансплантації органів в Україні стали можливими з квітня 2019 року ,відколи набув чинності закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування трансплантації анатомічних матеріалів людині». Він, зокрема, регулює пересадку органів від померлої людини.

В Міністерстві охорони здоров’я інформують про нову систему, яка запрацює з 1 січня 2021 року. Відтепер зіставлятимуть лист очікування пацієнтів та донорські органи. Без такого механізму система трансплантації не зможе повноцінно функціонувати. А вже за три роки МОЗ планує досягти повної трансплантаційної незалежності, коли українцям не доведеться виїжджати за кордон для проведення операцій.

Теги: трансплантація,трансплантація печінки,медики,серце донора ,Львівська клінічна лікарня

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео