Маски майже на 100 % захищають від COVID-19

 Маски  майже на 100 % захищають від COVID-19
177855 ПЕРЕГЛЯДІВ

В період новорічних свят не варто забувати про безпеку, адже коронавірусна інфекція не зникла. Вона з нами тут і зараз. Перед локдауном особливо варто нагадати про головний аксесуар 2020 року. Маски блокують поширення крапель у повітрі, які виділяються під час кашлю та чхання.

У Великій Британії науковці дійшли до висновку, що захисні маски для обличчя захищають людину на 99 від COVID-19, який передається повітряно-крапельним шляхом. Доказом є результати дослідження, яке проводив британський науковий центр Royal Society Open Science.За словами вчених, частинки, що виділяються є головним шляхом передачі коронавірусу SARS-CoV-2. Тому, дотримуватися соціальної дистанції не менш важливо, якщо ми говоримо про запобігання поширенню вірусу.

Основним предметом дослідження було визначення якості захисту, тобто блокування поширення крапель від людини під час дихання або кашлю, який забезпечують маски на обличчі, залежно від дистанції, якої дотримуються між собою люди в умовах санітарних обмежень під час пандемії.

При проведенні досліджень вчені з’ясували, що жінка, яка стоїть на відстані двох метрів від чоловіка, який кашляє без маски, уражається краплями, які поширюються у повітрі навколо у 10 тис. разів більше, ніж у випадку, якщо людина кашляє, але вона у захисній масці.

Захисні маски на обличчі значною мірою, зокрема до 99,9%, блокують поширення крапель у повітрі, які виділяються людиною під час кашлю/чхання/розмов і можуть переносити COVID-19.Водночас такі висновки стосуються захисту від великих крапель, більших за 170 мікронів у діаметрі.

У Всесвітній організації здоров’я наголошують на тому, що навіть після щеплення проти COVID-19 необхідно буде носити захисні маски та зберігати дистанцію. Вакцинація загалом повинна запобігти спалахам хвороби COVID-19, але не розповсюдженню вірусу.

Теги: коронавірусна хвороба,новорічні свята ,локдаун ,захисні маски ,повітряно-крапельним ,вакцинація , соціальна дистанція

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео