Без обмежень: ВМС прямують лише вперед!

Без обмежень: ВМС прямують лише вперед!
151114 ПЕРЕГЛЯДІВ

2020 рік був складним для кожного, але ВМС по при всі негаразди змогли досягти високих показників. Вони разом із закордонними партнерами реалізували майже всі плани, які будували на 2020 рік. Було проведено 4 величезних заходи для покращення праці та проведено безліч маленьких змін.

Наша гордість — проєкт “Сі Бриз - 2020”

Його провели цьогоріч без сухопутної частини, проте на морі та в повітрі програму навіть перевиповнили. Цей захід зміг запросити до України приблизно 2 тисячі осіб з восьми країн світу. Прибуло 20 кораблів, також багато літаків, гелікоптерів та іншої техніки. Участь взяли воєнні з України, США, Грузії, Болгарії, Румунії, Норвегії, Турції та Іспанії.

Керували частинами одразу 2 штаби. Один наш, одеський, а другий з Іспанії. Це було свого роду нововведення для нас, яке допомогло напрацювати злагодженість серед військових. Усі учасники обмінялись інформацією та отримали багато нових навичок.

Riverine 2020

Такі навчання проводять в Україні вже третій рік поспіль. ВМС України та ВМС Румунії проходять навчання разом. Вони виявляють слабкі сторони у регіональній обороні та допомагають їх виправити. При цьому покращується рівень взаємодії між флотами країн.

Цього року учасники добре відпрацювали елементи тактичного маневрування з урахуванням особливостей навігаційних систем суднохідних річок. Також пропатрулювали водойми та покращили комунікацію між авіацією та флотом.

Warrior Watcher-2020

Це сумісне з Британією навчання, яке проводиться вже вдруге. Під час нього моряки намагаються навчитись працювати разом із флотом союзників та навчаються контролювати процеси в екстрених ситуаціях.

PASSEX

Це навчання, яке вигадали для всіх країн, з метою покращення стосунків між військовими. Вони навчаються надавати один одному гуманітарну допомогу. Та що більш важливо, вони налагоджують контакти, аби в разі небезпеки вони легко змогли б стати партнерами

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео