Що відбуватиметься з ринком економіки у 2021 році? Прогноз світового банку

Що відбуватиметься з ринком економіки у 2021 році? Прогноз світового банку
73701 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом останнього року економіка була досить нестабільною. По ній ударяли катаклізми, пандемія та ще багато факторів, які завдавали їй значних проблем. Проте Світовий банк вирішив розрахувати статистику, яка очікуватиме економіку у наступному році.

Їхні розрахунки на 2021 рік виявились досить втішними. Адже передбачають, що глобальна економіка виросте на цілих 4%. В глобальному сенсі це здається не таким вже й великим показником, проте у світі останніх подій, це вагома цифра. Проте такий втішний прогноз нас чекає лише в тому випадку, якщо всі країни почнуть проводити масову вакцинацію населення від коронавірусу.

У тому разі, якщо якісь країни вирішать відмовитись від проведення цієї процедури, то ми повинні будемо писати про менш втішні результати. Адже буде перспектива великого приросту числа хворих. В результаті чого рівень росту економіки впаде до 1,6%.

Максимальний ріст економіки складатиме не більше 5%, через те, що світ оговтуватиметься від подій, які стались за 2020 рік. Але настільки велика цифра може бути лише за умови, якщо ми повністю подолаємо пандемію. Але поки жодних передвісників такого розкладу подій ще немає Тож ми чекатимемо на рішення, які приймуть голови країн.

Статисти вважають, що ВВП США зросте на 3,5%, а як ми пам’ятаємо, минулого року він впав на цілих 3,6%. Але протягом року вони намагались всякими способами подолати цю проблему.

Що ж стосується України, то наші статисти поки не дають жодних втішних даних. Проте вони також чекають на початок проведення вакцинації. Після нього планують запустити країну на повну потужність. Але чи врятує це економічну ситуацію, поки сказати важко. Через те, що ми не знаємо, як сильно постраждала індустрія малого виробництва і що з нею буде після локдауна.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео