Політики нарешті пояснили, чому вони вирішили підняти тарифи на всі комунальні послуги

Політики нарешті пояснили, чому вони вирішили підняти тарифи на всі комунальні послуги
92199 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже декілька днів жителі всієї України виходять на мітинги. Вони перекривають дороги, роблять плакати та намагаються докричатись до влади, аби та повернула звичні для всіх тарифи, інакше населення буде вимушене виживати, а не жити, як написано на більшості плакатах протестувальників. Люди хотіли, аби їм пояснили, чому вони вимушені платити за комунальні послуги настільки велику суму?

Тож сьогодні “Слуга народу” вирішила відповісти населенню, з чим пов’язані такі різкі зміни у підвищенні тарифів. Як виявилось, влада намагається врятувати економіку та уникнути кризи, піднявши тарифи майже вдвічі.

Давид Арахамія розповів, що влада має певний антикризовий план, згідно з яким їм було просто необхідно зробити комунальні платежі вищими. Політик запевнив: «Ми готуємо план антикризових заходів для розв'язання проблем, які можуть виникнути через підвищення тарифів. Він буде напрацьований і оприлюднений найближчими днями».

12 січня вони проведуть перемовини з прем’єр-міністром з енергетики та спробують якось владнати питання з підвищенням комунальних платежів. Жодних обіцянок Офіс президента наразі не дає, проте вони намагатимуться владнати все якомога швидше.

Політик переконує що партія готова приймати швидкі рішення, якщо це буде необхідно. Проте наразі їхня найважливіша мета – захист населення, тож вони намагатимуться домовитись, аби вже наступного місяця ситуація була менш складною, ніж зараз. А наразі нам залишається лише чекати, що відповість влада на прохання людей. І чи зможе “Слуга народу” якось розв'язати питання щодо такого швидкого підвищення тарифів. Будемо слідкувати за тим, як просувається ця справа та повідомимо вам у разі, якщо з’являться якісь новини.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео