2020 рік – топ найпопулярніших професій в Україні

2020 рік – топ найпопулярніших професій в Україні
95607 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пандемія COVID-19 перевернула світ для всіх. Він ніколи вже не стане таким, який був раніше, бо нам необхідно рухатись вперед. Але аби рухатись, необхідно розуміти, куди. Тож аналітики провели великий збір статистичних даних та виявили, які професії у 2020 році стали найпопулярнішими, яких оголошень було найбільше і який сектор на ринку праці виплачував найбільшу зарплату.

Кількість вакансій зменшилась майже на третину. Адже дуже сильно постраждав туристичний та HoReCa напрями. Їм доводилось зачинятись на час карантину, працювати в пів сили, зменшувати заробітну плату та звільняти працівників. Проте, не дивлячись на це є професії, які сильно розвинулись за 2020 рік. Серед таких: банківська, IT та сфера доставлення. Цього року саме працівникам цих професій платили найбільше. За кількістю вакансій, резюме та рівня заробітної плати на першому місці безпосередньо сфера технологій. Вони одними з перших змогли організувати віддалену роботу та не втратили майже нічого через карантин.

Друге місце посіла банківська справа. Вони також швидко перелаштувались та відкрили велику кількість вакансій. Ну і третє місце посіло доставлення. Багато ресторанів та магазинів, аби не постраждати від карантинних обмежень, перейшли на доставлення. Вони підписали договори з найбільшими компаніями країни та наразі намагаються працювати з ними в повному обсязі.

Крім того, сильних втрат під час пандемії не зазнали й віддалені професії. Вони функціонували так само як і до того. А через те, що наразі виріс попит на онлайн-замовлення, замовників у цій сфері стало набагато більше. Адже люди не в змозі самостійно створити собі сайт для продажу, написати тексти, запустити рекламу та представити себе світу. Тож у 2021 році, навіть якщо пандемія вщухне, мало хто повертатиметься до звичного ритму. Аналітики вважають, що скоріше за все напрям віддаленої роботи продовжуватиме свій розвиток.


Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео