Яка погода чекатиме на українців найближчі кілька тижнів?

Яка погода чекатиме на українців найближчі кілька тижнів?
129156 ПЕРЕГЛЯДІВ

Цього року на Україні прийшла справжня холодна зима, з кучугурами снігу, морозами, більшими за -10 та вітром, від якого пробирає все тіло. Спрогнозувавши, яка погода буде в Україні найближчим часом, синоптики розповіли, що це не останні морози в цьому році. На нас чекатиме різке похолодання ще в лютому. За словами Владислава Білика, холодна погода триматиметься до кінця тижня. 20-21 січня температура стане трохи вищою, а потім знову морози.

Владислав Білик наголосив: "За прогнозами 20-21 січня почне поступово підвищуватися температура, приблизно 25-го буде тепло, вдень близько 0 на території України. Але на мороз потрібно, звичайно, звертати увагу, бо в цьому місяці дуже холодно". І найважливіше те, що це далеко не кінець таких погодних умов, адже на нас чекатимуть морози в лютому, які будуть не менш вражаючими, ніж нинішні.

Зараз в інтернеті часто можна побачити дані про те, що така погода є аномальною для України. Проте за словами синоптиків, нічого надзвичайного не відбувається. Така погода абсолютно нормальною для нашого клімату. Звісно, за останні 20 років, коли зими були набагато теплішими та майже без снігу, ми звикли до нових умов. Проте ще 20 років тому, кожна зима була холодною та сніжною, тож немає чому дивуватись. Це не диво, яке трапляється 1 раз в 100 років, а нормальна погода, яка повинна бути зимою, запевняють синоптики.

Вони просять всіх українців бути обережними. Адже те, що випав сніг, не означає, що потрібно кидати все та бігти на вулицю. А по-перше, варто тепло одягнутись, краса красою, але заморозки ніхто не скасовував поки, а по-друге, бути обережними на слизьких ділянках. Іноді під снігом ховається лід, на якому легко впасти, тож закликаємо вас бути обережними.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео