Кому не можна купатися на Водохреща? Застереження та поради від лікарів

Кому не можна купатися на Водохреща? Застереження та поради від лікарів
133908 ПЕРЕГЛЯДІВ

По традиції 19 січня українці, які бажають та підготовлені можуть окунатися в ополонці. Згідно звичаям вода надасть сили та здоров’я на весь рік. Купатися можна не всім. Якщо людина не займається собою та своїм тілом. тобто не загартовує організм, то одноразове занурення у воду може нанести фатальні наслідки. Медики не радять купатися людям, які будуть робити це вперше. Не дивлячись на те, що багато хто вірить, холодна вода корисна тільки для тих, хто регулярно загартовується. Вагітним жінкам, а також дітям до шести років та повністю нездоровим людям.

Медики надають наступні поради. Знайдіть спеціально обладнане місця для купання з перевіреним дном. Обов’язково зробіть зарядку перед тим, як зайти у воду .Зніміть металічні прикраси. Оскільки метал швидко охолоджується у воді, його контакт зі шкірою може обернутися обмороженням окремих ділянків шкіри.

Занурюйтеся у воду поступово. Якщо пірнати повністю з головою - це може призвести до тотального охолодження організму. Спочатку намочіть обличчя, груди, живіт та спину, а потім повністю тілом у воду по шию. Находитись у воді рекомендують 3-5 секунд.

Після купання розітріться рушником, як можна швидше змініть мокрий одяг на сухий, щоб зменшити холодове навантаження. Добре продумайте, що надіти, щоб бути в змозі зробити це швидко і пальці рук не оніміли - теплий одяг повинен бути з мінімальною кількістю ґудзиків, застібок, а взуття - без шнурків.

Тіло має бути у теплі. Не залишайте відкритими кінцівки і голову: через долоні і голову ви втрачаєте багато тепла і можете захворіти. Щоб не замерзнути - рухайтеся. Можна підстрибувати на місці, ходити, зробити пару простих вправ або просто обійматися, коли є з ким. Рухи допоможуть прискорити кровообіг, а отже ви не замерзнете. Візьміть з собою термос з чаєм. Алкоголь лише створює ілізію тепла, , замість цього призводить до величезної його втрати. Куріння ж зменшує швидкість кровообігу в кінцівках, а значить робить їх більш уразливими до холоду.


Теги: Водохреща , Поради лікарів , вода , не рекомендують ,загартовані люди , купання ,пірнати у воду

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео