Розробка стратегії моніторингу онкозахворювань на найближчі 10 років

Розробка стратегії моніторингу онкозахворювань на найближчі 10 років
200989 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів про розгляд детального контролю за онкологічними захворюваннями та винесення на перегляд Кабінетом Міністрів.

Навіщо створювати таку стратегію? В першу чергу це належний підхід до раннього виявлення, діагностики та профілактика захворювання, результатом якого буде численне скорочення смертності та поліпшення концепції лікування.

Усі деталі пророблятись українськими фахівцями, чинними рекомендаціями Всесвітньої організації здоров’я та Агентством з атомної енергії з оцінкою даної стратегії контролю онкозахворювань та допомоги в Україні.

Такий моніторинг передбачає:

1.    Зниження факторів ризику захворювання;

2.    Краще інформування суспільства;

3.    Імунізація вірусів, які прискорюють новоутворення незалежно від ступеня або дії;

4.    Агітація до здорового способу життя

Наразі в Україні спостерігається велика кількість онкозахворювань вже на останніх стадіях – 35%, раннє виявлення подібного прогресу буде набагато утішним для людини.

Максим Степанов найголовнішими чинниками розвитку онкологічних захворювань назвав куріння та надлишкова вага, відсоток захворюваності якого складає 20-25%. Також Міністр охорони здоров’я заявив, що рак стає другою в списку причиною смертності українців.

Яка ж саме стратегія контролю за онкологією розробляється Міністерством?

·       Програми сканування з раннього виявлення раку шлунку та шийки матки;

·       Діагностування та лікування раку молочної залози;

·       Рівний доступ до лікування усіх проявів онкології;

·       Оновлення та створення протоколів;

·       Розвиток медицини, яка виявлятиме різні пухлини, новоутворення та даватиме належну оцінку майбутньому лікуванню;

·       Підтримка психологічного виду та реабілітацію;

·       Оновлення системи реєстрування раку, різних закладів та результатів проведення спостереження пацієнтів.

Національна стратегія передбачає підвищення професійної освіти медичних працівників та лікарів різної категорії та виду навчання для якісної медицини та збільшення кадру. Нова освітня програма створюватиметься на основі досвіду світових лікарів та проведення різних наукових та клінічних досліджень.

Понад шість видів діагностики входитимуть у Національну стратегію:

1.    Мамографія – безболісна діагностика молочної залози за допомогою рентгенівського знімка;

2.    Колоноскопія – діагностика товстої кишки за допомогою спеціальної трубки;

3.    Бронхоскопія – дослідження бронхів за допомогою ультра тонкої трубки та відеокамері;

4.    Цистоскопія – дослідження сечового міхура за допомогою трубки з освітленням;

5.    Гістероскопія – обстеження порожнини матки та сечового каналу за допомогою спеціальної оптичної системи;

6.    Гастроскопія – дослідження стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки за допомогою трубки, яка вводиться в рот.

Майже мільйон осіб в Україні знаходяться в лікарнях через онкологічну ситуацію, та ще 80 тисяч щорічно помирає в країні через рак. Такі цифри говорять лише про невміння розпізнавати новоутворення на ранніх стадіях як професійних лікарів з досвідом, так і лікарів в малонаселених пунктах.

Минулого року на цю сферу лише за одну людину просили майже 18 тисяч гривень.

На сьогодні в Україні існують лише сімнадцять прискорювачів для лікування онкологічних захворювань.

Бережіть своє життя та дотримуйтесь здорових звичок, адже це велика інвестиція на ваше подальше життя та здоров’я ваших поколінь!!!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео