Тепер, під час видачі іпотеки, банки України враховуватимуть доходи всіх членів сім’ї

Тепер, під час видачі іпотеки, банки України враховуватимуть доходи всіх членів сім’ї
182682 ПЕРЕГЛЯДІВ

Національний банк України протягом довгого часу вагався, чи необхідно вносити зміни до нинішніх правил системи кредитування. Проте нещодавно було прийняте рішення про перегляд окремих вимог до визначення банками розміру кредитного ризику за активними банківськими операціями.

Тепер коло людей, які мають право взяти позику в банку стало набагато ширшим. Адже НБУ не просто перерозглянув правила займу, а й спростив їх. Тепер висновок стосовно надання кредиту буде виноситись ґрунтуючись на стані обслуговування боргу тими, хто бере позику. Під процедуру спрощення надання займу потрапили кредити та іпотека, які не перевищують 0,1% від всього капіталу банку.

Проте тепер перед наданням грошей банк враховуватиме не лише прибуток того, хто бере позику, а й прибуток всіх членів його родини, які належать до групи юридичних осіб під загальним контролем, з урахуванням класу групи, визначеного на підставі кредитного рейтингу її материнської компанії / контролера за міжнародною шкалою.

Крім того, банк вирішив знизити й діапазон найнижчої межі виплат для платників податків. Вони будуть вираховувати ризики згідно з рівнем оцінки, яка проводитиметься індивідуально для кожного, хто братиме позику.

Банк хоче дати змогу кожному, хто потребує кредит взяти його з найнижчим процентом. Юрій Гелетій переконаний, що це надасть змогу банкам оцінювати невеликі кредити, які не створюють значних ризиків, за спрощеною процедурою, навіть якщо банк тільки починає кредитувати певний сегмент, але не накопичив великий портфель. До цієї категорії потраплять не лише приватні особи, а й невеличкі підприємства та кредити за іпотекою. На думку НБУ це допоможе розвинути найпріоритетніші напрямки кредитування, яких ми потребуємо тут і зараз. Так, пандемія наклала свій відбиток на економіку, проте НБУ планує рухатись далі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео