6 тисяч пацієнтів кинули палити через метод психолога з України

6 тисяч пацієнтів кинули палити через метод психолога з України
150463 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно психотерапевт з України Ростислав Прокоп’юк отримав почесну нагороду у боротьбі з тютюнопалінням.

Ростислав – чеський психолог, який родився на Волині. Досвід роботи психолога налічує близько 30 років! Створив свій центр здоров’я «Аура» та розробив унікальний метод у боротьбі з курінням та алкогольної залежності, через який і отримав нагороду та чеський рекорд.

Понад шість тисяч пацієнтів, які страждали та залежали від поганих звичок, кинули палити та пити завдяки методу «зворотна реальність», сеанс якого триває лише 15 хвилин та коштує близько 3900 гривень для звичайних людей та на 700 гривень дешевше для людей літнього віку, студентам та жінкам у положенні. Така процедура відбувається у формі розмови між психологом та пацієнтом.

Серед пацієнтів психолога є багато знаменитостей, які кидати палити на очах в мільйонах шанувальників. Нашим землякам Ростислав допомагає в онлайн формі – різні конференції та відеодзвінки.

Майже рік гарантії на кінцевий результат та мінімум людей, які приходять на повторне лікування.

Психолог пояснює, що єдиною підготовкою перед сеансом має бути свідоме бажання кинути палити та повна довіра професіоналу.

Завдяки матеріальному достатку Ростислав Прокоп’юк створив благодійну акцію на ліки для військових, які перебувають на лінії фронту України.

Наразі тютюнопаління є ледь не ще однією «чумою» Світу та забирає майже половину випадків смертей. В Україні 36% відсотків населення палить та щоразу збільшує віковий показник, з якого починають палити – 16 років! Найбільше курці страждають від захворювання серцево-судинної системи, органів дихання та травлення, а також ендокринна система, загрози переривання вагітності або безплідності.

Алкогольна залежність або надмірне споживання припадає на 30% населення країни та охоплює найслабші місця – малорухомий спосіб життя та хронічні захворювання. У світі Україна займає почесне перше місце в алкоголізмі серед дітей-підлітків.

Пам’ятайте! При вживанні алкоголю чи курінні враховуйте наступні факти:

·       Це не рятівник від суму, поганого настрою або депресії. Це навпаки викликатиме емоційну залежність. Розуміння причини та наслідків такої звички є першим кроком у боротьбі з проблемою!

·       Не можна змішувати алкогольні напої та кофеїну! Проблеми з серцем вам одразу будуть забезпечені;

·       Алкоголь не допоможе краще думати та розкрити співрозмовника. Здатність приймати раціональні рішення зникають та з’являється ослаблення розумової діяльності;

·       Кинути палити не просто. Близько 7% серед мільйонів випадків подолали цю залежність самостійно;

·       Електронні сигарети та звичайні сигарети майже не відрізняться один від одного та несуть однакову загрозу для організму!

·       Не романтизуйте куріння. Дівчина красива з цигаркою або справжній чоловік, що курить є безглуздим фактом. Старіння шкіри, жовті зуби та пальці – не надто позитивний погляд на красу;

·       Не йдіть на приводу підлітків, які вважають, що це круто та дає якусь свободу. Невпевненість в собі негативно впливатиме на внутрішні органи.

·       Якщо жінка палить до вагітності, краще на період вагітності кинути палити, аби не розвити різні патології та завчасні пологи.

Лише ви є господарем свого життя та керуєте своїми діями! Будьте відповідальними за своє здоров’я та бережіть здоров’я ваших рідних!

 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео