Перший в історії віртуальний чемпіонат з боксу: як показала себе Україна?

Перший в історії віртуальний чемпіонат з боксу: як показала себе Україна?
37938 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні розповіли про те, як пройшов перший в історії Міжнародний онлайн-конкурс "Всесвітній віртуальний молодіжний фестиваль". Для спортсменів це стало чимось досить незвичним, адже вони не звикли бути поодаль один від одного, а тим паче, що бокс це ще й контактний вид спорту. Тож досить швидко їм довелось перелаштовуватись під сучасні події. Адже пандемія створила безліч перешкод для всіх. Проте ті, для кого спорт став сенсом життя не зупиняються ні перед чим. Саме тому українська федерація боксу сьогодні розповіла про те, що під час цих змагань бронзову медаль здобула українська спортсменка Юлія Пелешук.

За словами Федерації боксу України, змагання проходили дистанційно. Всього було 5 категорій: "Max Fit", "Aero Fit", "Talent", "Inclusive Sports" і "Special Olympics". Взяти участь у змаганнях могли всі спортсмени віком від 10 до 18 років. Під час змагань учасники мали подолати кілька раундів. В кожному з них їм пропонували виконати певну кількість вправ. На кожен перелік задач було відведено певний час, за який учасники мали виконати завдання. В кожній з 5 категорій було визначено та нагороджено переможців.

Наша країна довго вагалася, кого саме відправити, адже пропозицій було безліч. Проте серце всіх членів Федерацій боксу України змогла підкорити молода спортсменка з Чернігівщини. Вона вже протягом тривалого часу є вагомою частиною жіночої збірної України з боксу. На її рахунку вже дві перемоги на чемпіонаті України з боксу серед молодих спортсменів. Крім того, високі показники, які показує спортсменка під час тренувань вражають всіх членів збірної. Минулого року вона брала участь в Чемпіонаті Європи з боксу. Під час проведення цих змагань спортсменка на камеру продемонструвала кілька вправ з фітнесу. Журі високо оцінило професійність виконання вправ дівчиною та нагородило її бронзовою медаллю в категорії "Max Fit". Цього року під час змагань прагнули взяти участь в онлайн-конкурсі 70 команд з міжнародних федерацій та клубів. Взяли участь у змаганнях 600 талановитих спортсменів.

Тож ми вітаємо нашу боксерку із таким почесним титулом. Сподіваємось, що вже дуже скоро в нас буде можливість побачити її майстерність на власні очі. А сама спортсменка зараз дуже радіє отриманій нагороді зі змагань "Всесвітнього віртуального молодіжного фестивалю". Вона переконана, що будь-який спорт приносить до світу частинку добра. Адже навіть бокс, попри те, що на рингу спортсмени стають суперниками, об’єднує людей. Він робить людей більш щирими, добрими. Вчить мислити та співчувати, розуміти та відчувати. Їй було приємно стати вагомою частиною цих змагань. Адже дівчина переконана, що кросфіт робить її набагато витривалішою та спортивнішою. Вона буде рада, якщо завдяки цій ініціативі хтось ще вирішить долучитись до такого виду занять. Вона рекомендує кожному спробувати такий тип тренувань та відчути себе набагато здоровішими. Адже секрет довгого життя не у філософському камені, а у спорті, вважає чемпіонка.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео