Невже українці зможуть відізвати нардепів, які не виконують свої обіцянки?

Невже українці зможуть відізвати нардепів, які не виконують свої обіцянки?
19921 ПЕРЕГЛЯДІВ

Руслан Стефанчук розповів, що наразі чиновники працюють над створенням нового законопроєкту, який дозволить населенню України постійно тримати руку на пульсі. Коли хтось з політиків балотується на місце нардепа, він дає передвиборчі обіцянки, які має виконати. Проте що робити у випадку, якщо обіцянки політик дав, а от виконувати їх не збирається? Наразі народ нічого не може зробити із цим. Проте для того, щоб припинити це та надати народові тих прав, на які він заслуговує, влада наразі намагається створити та затвердити законопроєкт, згідно з яким населення зможе відкликати депутата, у разі якщо той не виконає свої передвиборчі обіцянки.

На думку Стефанчука, кожен з нас має право вирішувати особисто, кому вірити, а кому ні. А тим паче мати право вимагати, аби обіцянки виконувались. Тож Стефанчук зауважив, що вони намагатимуться створити важелі тиснення на владу для звичайного населення. Крім того, цей закон має стати лише початком дії даного механізму. Народовладдю в Україні бути, переконаний нардеп. Він підкреслив, що влада вже встигла прийняти “Закон про всеукраїнські та місцеві референдуми” також створено можливість звернення до влади за допомогою “Електронних петицій”. Також народ став суб’єктом законодавчої діяльності. Тож тепер буде поставлене питання і про створення можливості для населення регулювати діяльність Верховної Ради України. А саме нардепів, яких вони обирали.

Звісно, необхідно буде запровадити цілу низку змін, які працюватимуть над втіленням цього законопроєкту у життя. Проте влада готова піти на це задля виконання власних обіцянок. Адже як можна вимагати від інших того, що не робиш сам.

Народ радо вітає такі зміни. Адже одна річ мати право вибору на папері в Конституції України та декілька разів на десятиліття під час виборів, а зовсім інша мати змогу постійно корегувати діяльність правління. Цей законопроєкт допоможе всім українцям повсякчас тримати руку на пульсі. Адже у будь-яку хвилину ми зможемо просто взяти та відкликати когось від виконання його обов’язків. Крім того, на думку Стефанчука, це змусить нардепів відповідальніше ставитися до своєї роботи та тих обіцянок, які вони дають.

Також вже зовсім скоро вони планують розглянути законопроєкт, в якому зазначено список причин, через які можуть зняти з посту народного депутата та позбавити його мандату. Наразі головною причиною для таких дії є винесення вироку у якійсь справі у суді, та Стефанчук переконаний, що до причин необхідно додати й прогулювання засідань ВРУ без поважної причини. Це й справді логічно, адже навіщо сплачувати заробітну плату тому, хто навмисне ухиляється від виконання своїх прямих зобов’язань.

За словами Стефанчука важливим кроком для досягнення повної демократії в країні буде також створення суду присяжних, який допомагатиме у врегулюванні справ суду. Проте це лише в планах. А наразі вони створюють законопроєкт про позбавлення влади нардепів, які не виконують власних обіцянок.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео