Розвиток власної справи в Україні тепер став ще доступнішим: держава виділить 100 тисяч гривень для бізнеследі року!

Розвиток власної справи в Україні тепер став ще доступнішим: держава виділить 100 тисяч гривень для бізнеследі року!
9487 ПЕРЕГЛЯДІВ

У 2020 році вчені провели аналіз ринку підприємців. Вони визначили, що в сучасному світі лише 29% підприємств України належать жінкам. Проте у порівнянні із минулим, коли місце жінки було лише біля плити та поряд із дітьми, це великий прогрес. Вже три роки поспіль організатори цієї премії намагаються створити найбільш вигідні умови для роботи жінок. Що означає ця “реальна підтримка” бізнеследі України? Насправді це проведення конкурсу, який має назву “Створено жінками”, який проводять для того, щоб подарувати гроші на розвиток власної справи кожній жінці, яка мріє зробити улюблену справу сенсом життя.

У 2021 році ця премія буде призначена для тих, хто вже відкрив свою справу. Про це у своєму повідомленні зазначила організаторка премії, директорка CCIFU, Мод Жозеф: “Серед причин, які найчастіше заважають жінками розпочати власну справу: класичні проблеми української економіки, відсутність доступного кредитування, складна система оподаткування, недосконалість законодавства і непередбачуваність майбутнього. Додайте до цього ще гендерна нерівність – і ви отримаєте реалії сучасної підприємниці. Українські жінки так довго жили стереотипами, які їм нав'язало суспільство, що і самі почали в собі сумніватися».

Чому в нас такий маленький відсоток бізнеследі? На її думку, це пояснити не складно. По-перше, у порівнянні із тією заробітною платою, які отримують чоловіки, жінки отримують набагато менше. По-друге, вони не так сильно представлені в медіа, політиці та взагалі в будь-якій професіональній сфері. Також великий відсоток проблеми становить переконаність нашого суспільства в тому, що жінка повинна бути домашньою господинею. Вона повинна прати, прибирати, готувати, виховувати, проте витрачати час на себе для неї повинно бути дуже великою розкішшю. Часто побутує і думка про те, що через свою емоційність жінка не може впоратись не те, що з бізнесом, а навіть і з собою. Тож що їй робити в бізнесі?

Найголовніша проблема – відсутність фінансової самостійності. Тож цю премію вигадали для того, щоб поставити крапку на всіх цих стереотипах про місце та роль жінок у суспільстві. Організатори прагнуть показати, що жінки можуть набагато більше. Вони також хочуть показати, що жінка може бути прекрасним керівником та мати своє підприємство. Три роки поспіль вони отримують заявки від великої кількості талановитих жінок. Багато з них викликають захоплення. Адже їх креативність, розум та творчий підхід говорять самі за себе. Такі жінки, на думку Мод Жозеф, зможуть зруйнувати стереотипи та змінити світ.

Цього року їхніх планах нагородити переможницю сумою у 100 000 гривень, також 5-денною подорожжю до Парижа для знайомства з головними офісами компаній-партнерів заходу, а також безкоштовним членством у Франко-Української торгово-промисловій палаті протягом року. Взяти участь може будь-хто, тож не втрачайте можливість показати себе та свої роботи світові. Не важливо, чим ви займаєтесь, подайте заявку та спробуйте власні сили. Адже якщо ви відкрили власну справу, ви уже перемогли, тож чому не піти далі, переконані організатори. У вас є час до 15 березня, після чого реєстрація завершиться. Ім’я переможниці стане відомим 8 липня.


Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео