Погана погода в Україні: два рейси скасували через непогоду, а ще три затримуються

Погана погода в Україні: два рейси скасували через непогоду, а ще три затримуються
8944 ПЕРЕГЛЯДІВ

І знову в Україні починають надходити повідомлення про погану погоду. На всій території відбувається сильне похолодання.

Наразі працівники аеропорту розповіли про те, що в міжнародному аеропорті “Львів” встигли скасувати 2 рейси через погані погодні умови. 3 рейси наразі затримуються. Про це повідомили з самого аеропорту. В повідомленні зазначили: “Рейси THY0443 / THY0444 "Стамбул – Львів – Стамбул" (07.02.2021), WRC164 "Львів – Бориспіль" скасовані через метеоумови”. 7 лютого рейс зі Стамбулу повинен був прибути о 20:35 та полетіти назад о 21:25. А рейс на Київ планували на 8 лютого на 17:35.

Також є дані про те, що на цей момент затримуються рейси авіакомпаній Belavia (Білорусь) в Мінськ, який повинен був вилетіти о 01:55, Pegasus (Туреччина) – в Стамбул (початковий час 12:30) і зі Стамбула (початковий час 11:30). Як і коли ситуація стабілізується в аеропорті поки не кажуть через те, що це залежить від погодних умов. Вони не хочуть наражати на велику небезпеку людей, які ввіряють їм своє життя. Тож чекатимемо нових повідомлень, а поки синоптики радять утриматись від перельотів.

Синоптики розповідають про те, що сильні морози триматимуться як мінімум до 22 лютого. Особливо це стосується північної частини країни. Там температура триматиметься від -5 до -10 градусів вдень та від -10 до -15 вночі. А от на півдні навпаки, морози спадатимуть, проте буде велика кількість мокрого снігу та дощу.

Циклон увійде до України 8-9 лютого, 10 опади стануть трохи меншими. А от вже 11-12 погодні умови знову почнуть погіршуватись. Білик запевнив, що наступний тиждень буде досить холодним. Проте він також переконаний в тому, що сильних опадів очікувати вже не варто, тож на нас з вами чекатиме ще як мінімум два тижні зими. На більш довгий строк синоптики поки спрогнозувати точно не можуть через те, що клімат став досить різноманітним, і може щось змінитись.

Єдиний регіон, якому дійсно можуть загрожувати сильні опади – це Закарпаття. Адже саме там є загроза паводків. Там наразі досить високі для зими температури, адже повітря показує на градуснику вище за нуль. Сьогодні в них вже констатували досить високий рівень води. А що не втішає, так це те, що в деяких місцях вже підтопили сільськогосподарські угіддя. А далі в них ставатиме ще тепліше, і морозів точно не прогнозують.

Саме тому синоптики радять зараз утриматись від перельотів, довгих переїздів, особливо для тих, хто живе на півночі, адже там на них ще чекають хурделиця та ожеледиця. Звісно, не варто й сидіти не виходячи з дому, бо наше здоров’я потребує постійної підтримки та того, щоб про нього дбали. Проте синоптики також нагадують і про те, що варто дотримуватися хоча б елементарних заходів безпеки. Переходити дорогу лише у зазначених місцях, обережно пересуватись вздовж узбіч. Та найголовніше, під час шквального вітру залишатись вдома, закривши вікна та двері, адже вас може просто знести. Тим паче не варто випускати дітей, коли починається вітер.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео