"Корона", яку не варто приміряти

"Корона", яку не варто приміряти
12738 ПЕРЕГЛЯДІВ

Звичайна зима 2019 року. Ми всі думали, що вона звичайна, проте місяць грудень став початком нової історії, нажаль не щасливої. Пандемія коронавірусної хвороби, як тепер ми вже її називаємо, або ще COVID-19, спричинена вірусом SARS-CoV-2. З чого ж усе почалося? Перші випадки зараження виявлено у грудні 2019 року у місті Ухань, Хубей, КНР. Досить дивно, але чомусь багато часу про існування нової хвороби навіть не згадувалось. Можливо лікарі, що першими діагностували новий штамп вірусу просто не знали з чим мають справу, тому не афішували довший час інформацію про хворих. Проте "корона" виявилась надто сильною, щоб її довго приховувати. Вірус вийшов із під контролю та швидко ширився по сусідніх країнах. Це й не дивно, адже люди постійно кудись їдуть, летять літаком, чи їншим транспортом, так чи інакше контактів було не уникнути. А до того ж це був час новорічних свят, веселощів та подарунків. Рідні їхали до своїх близьких та друзів у гості, везучи їм гостинці та подарунки, і тоді ще ніхто з них не підозрював, що везе "смертельний подарунок у вигляді корони". Вірус ширився дуже швидко, і вже 11 березня 2020 року ВООЗ визнав його пандемією.
Зараження відбувалося швидко, а все тому, що коронавірус дуже легко передається, достатньо чхнути, кашляти не прикривши рота чи просто дихнути в сторону іншої людини, і ось вам обмін із сюрпризом.
Усі країни світу, яких тоді торкнулася хвиля пандемії почали боротьбу за життя та здоров'я нації. Вводилися жорсткі міри безпеки, обов'язковий масочний режим, зачинялись заклади навчання, культури, заборонялось проводити будь- які масові заходи. Влада кожної з країн, дивлячись на ситуацію в середині своєї держави запповаджувала відповідні заборони та обмеження. Хоча подекуди ці обмеження могли здатись безглуздям, адже вводячи ліміт покупців у магазинах, тим самим створювалась черга під будівлею магазину, той самий масовий захід, який заборонено. Проте це поодинокі випадки, адже все залежало і залежить від самих людей, від їх обізнаності, відповідальності не лише за себе. Приємно було спостерігати, коли громадяни чули свою владу, прислухались до порад лікарів, виконували зобов'язання, що були на них покладені.
Але, як держслужбовці, лікарі, чиновники та прості люди не старались у боротьбі з вірусом, хвора виявилась дуже сильною, і забрала набагато більше, ніж очікувалося.
В той час, коли Китай уже майже приборкав хворобу, країни Європи тонули в тисячах заражених кожного дня. Франція, Італія, Іспанія, Німеччина, і це не весь список, проте цим країнам тоді пощастило найменше. Кожного дня лікарі фіксували тисячі заражень, а в підсумку констатували сотні смертей за добу. Лікарні були переповнені, місць не вистачало навіть у найрозвиненіших медичних закладах. Важко говорити, але смертність була такою, що морги були забиті вщент.
Велика Британія, яка спочатку оголосила всьому населенню про новий штамп вірусу, яким вони мають перехворіти для виробки антитіл, уже в перші дні після тисячних заражень за добу також ввела жорсткий карантин.
Далі США, одна з найрозвиненіших країн світу, з надсучасною медициною, яка була впевнена, що коронавірус їй до снаги, теж " впала на коліна" перед безжальним ворогом. За добу фіксувалось до 100 тисяч захворювань, лише вдумайтесь в ці цифри.
Що ж до України, то справи не набагато кращі, перший заражений тут був зафіксований 3 березня 2020 року, далі тисячі заражених кожного дня, сотні смертей, і в порівняні мізер тих, що одужали. В результаті маємо 8-е місце в Європі за кількістю смертельних випадків.
Була не одна хвиля вірусу, і так само не одна хвиля заборон та обмежень, але потроху світ оговтується від ковіду. На щастя вже є вакцина від цієї недуги, що збільшує в рази шанси на перемогу. Багато країн світу вже давно почали процес вакцинації і успішно лікують хворих. Нам залишається лише бути мудрими, свідомими та відповідальними, бо хто зна, можливо якби людство одразу прислухалось до свіх вказівок медиків та керівництва зараз ми б не мали більше 2-ох мільйонів тих, кому "корона" не підкорилася. Пам'ятаймо про них, і про те, що наше життя лише в наших руках.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео