Чоловіка, який навів жах на цілу будівлю заарештували!

Чоловіка, який навів жах на цілу будівлю заарештували!
8536 ПЕРЕГЛЯДІВ

До поліції надійшло повідомлення про те, що одна з квартир багатоповерхівки замінована. Одразу після отримання цієї інформації поліція направила слідчих на місце злочину, аби ті вивели мешканців будівлі, після чого поліція з собаками обшукала помешкання. Проте жодних предметів, які можуть викликати вибух, там не було.

Після завершення обшуку, поліція взялася за аналіз телефонного дзвінка. Протягом години вони змогли знайти, звідки надійшов телефонний дзвінок. Приїхавши на місце, вказане в пошуку, вони знайшли там чоловіка 59-років. Він перебував у стані алкогольного сп’яніння. В нього у квартирі також відшукали телефон та сім-карту, з якої було здійснено телефонний дзвінок. Як виявилось, чоловік багато випив та вирішив пожартувати. Життю людей нічого не загрожувало. Тож жартівника доправили до відділку, а людей запевнили в тому, що їхньому життю нічого не загрожувало.

Наразі міру покарання для нього ще не обрали, проте після завершення слідства його мають відправити до суду, який і обере йому покарання. А слідчі нагадують, що за такі жарти також існує кримінальна відповідальність. Тож перш ніж взяти телефона до рук та подзвонити до поліції подумайте про те, що у випадку вашого жарту може постраждати той, хто потребує допомоги, адже на дорогу поліція витрачає час. Тож аби перевірити всі місця “замінування”, вони повинні будуть обрати, яке перевіряти першим. Чи вартий ваш жарт того, щоб хтось дійсно постраждав? Напевне, що ні, переконані слідчі.

Нагадуємо, що вчора врізались одна в одну дві автівки, в результаті чого машини винесло на тротуар. Проте постраждалих немає. Тому поліція радить бути обережними на дорогах, адже інколи аварії мають не такий щасливий фінал. Страхування не повертає життя.


Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео