Що карантин змінив для системи освіти? Чому професія онлайн-вчителя стане однією із найнеобхідніших у світі?

Що карантин змінив для системи освіти? Чому професія онлайн-вчителя стане однією із найнеобхідніших у світі?
8685 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулого року світ зіштовхнувся з пандемією. І хто б там що не писав, проте ті події залишили величезний слід в історії всього світу. Школи то виходили з карантину, то знову закривали на невизначені терміни. Так само відбувалось і у ВНЗ. Тож підбивши підсумки минулого року, аналітики дійшли висновку, що вже скоро професія онлайн-вчителя стане однією із найнеобхідніших у світі.

Національне агентство кваліфікацій зауважило, що основним привілеєм цього напрямку є те, що він постійно змінюється. На такому ринку є можливість постійного розвитку, тим паче, що ані пандемія, ані будь-яке інше стихійне лихо не змусять припинити навчання.

Більшість аналітиків переконані в тому, що після завершення пандемії світ вже все одно не зможе повернутись до нормального ритму життя. Майбутнє тепер за сучасними технологіями, і скоро вже не буде сфер діяльності, до яких вони не будуть залучені. Тенденції сучасного ринку праці – максимальна роботизація і мінімізація фізичної праці. В майбутньому залишиться не так багато сфер діяльності, в яких буде потрібною присутність людини, а саме: медицина, освіта, персональні послуги, домогосподарство.

Звісно, наразі ми ще не дійшли до технологій, які повністю допоможуть нам замінити людину-лікаря. Проте на сучасному ринку праці професія онлайн-вчителя вже знаходиться на четвертій позиції. Основною тенденцією в професіях майбутнього стало навчання в Інтернеті. І вчителі почали помічати потенціал онлайн-класу, дозволяє залучати більшу кількість учнів. Це козир для професіоналів, які хочуть розвивати свій бізнес, поширюючи знання. Ринок онлайн-курсів все більше спеціалізується і поширюється.

Чому саме онлайн? По-перше, тому, що це сильно заощаджує час. Батьки не витрачають його на те, щоб відвезти дитя до школи. Крім того, діти не будуть вимушені пропускати заняття через те, що в них почалась нежить. І, звісно, це більше можливостей. Адже в інтернеті можна залучити велику кількість технологій, які дозволять залучати до участі всіх дітей.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео