“Заберіть мене від тата!” – з такими словами звернувся хлопчик з Миколаєва до судді!

“Заберіть мене від тата!” – з такими словами звернувся хлопчик з Миколаєва до судді!
13881 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Миколаєві все ще триває суд, під час якого дідусь намагається позбавити батьківських прав свого зятя. За словами чоловіка, Андрій постійно б’є та принижує свого сина, хлопець не хоче повертатись додому, через те, що він боїться, що з ним може трапитись те ж саме, що і з його матір’ю. Тим паче, що чоловіка наразі звинувачують у вбивстві власної дружини.

Попередній розгляд цієї справи трапився 22 лютого, проте рішення поки не винесли, адже необхідно буде провести ще одне слухання. Під час проведення судового засідання в залі знаходились соціальні служби, які в один голос із суддею зазначили, що дитина не хоче повертатись до батька, адже він його боїться.

Сторона обвинувачення в обличчі дідуся, зауважує, що одинадцятирічного хлопчика дочка відвезла до нього ще тоді, коли була живою. Вона поскаржилась батькові на те, що її домівка перетворилась на суцільне побоїще, тож дитині там не місце. Проте сама повернулась додому, що коштувало їй життя. Також сам хлопчик розповів про те, що тато постійно його б’є, тож він в жодному разі не хоче повертатись додому.

Батько дитини не заперечує те, що інколи підіймав руку на дружину і те, що бив її по заборонених місцях. Також він підтвердив й те, що він бив сина, проте, на його думку, це було лише для його виховання. Чоловік підкреслив, що він був прекрасним батьком, адже постійно відвозив сина в школу на авто та дарував йому подарунки. А от дідусь не зможе повністю виховати дитину. З ними є великий ризик того, що хлопчик стане наркоманом.

Засідання тривало довго, багато чого встигли сказати за цей час, проте дідусь запевнив, що зможе попіклуватись про дитину. А от обвинувачуваний не має навіть грошей для цього. Тож з ким залишиться дитина, поки невідомо. Проте суддя хоче задовольнити прохання дитини.

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео