Єдина у своєму роді “Лісова пісня” на Рівненщині!

Єдина у своєму роді “Лісова пісня” на Рівненщині!
13433 ПЕРЕГЛЯДІВ

2 роки роботи, 48 сторінок тексту та ось вона нарешті готова! Єдина у своєму роді “Лісова пісня”, яку талановита майстриня з Рівненщини вишила своїми руками! Олена Медведєва власноруч вишила книгу відомої української письменниці до 150-річчя з Дня народження Лесі Українки. Талановита жінка зазначила: “Мені хотілося зробити подарунок Лесі Українці, я хотіла вшанувати її слово і вишити те, що не вмирає. Я працювала над цією книгою 2 роки. Увесь шрифт, малюнки та наповнення повністю відтворені із першого оригінального видання. Книга містить понад 68 тисяч літер”.

Книга важить 7 кілограмів та не має аналогів у світі. За словами Олени це творіння має досить цікаву історію створення. 2 роки жінка їздила із Рівненщини до Луцька для того, аби повністю насолодитись, надихнутись та зрозуміти українську поетесу. Леся Українка родом з Волині. За словами Олени в книзі міситься 48 вишитих сторінок розміром 60 на 42 сантиметри, а також 7 ілюстрацій. Звісно, вона не обійшла стороною головних героїв твору та зобразила їх у своєму творінні. Для того, аби повністю передати характери героїв, жінка використала ілюстрації, які понад 40 років тому намалювала львівська художниця Софія Караффа-Корбут.

Жінка все життя присвятила розвитку та розповсюдженню літератури. Вона ініціювала видавництва книжок ручної роботи. Її твори й так мали неповторні риси, проте останнє її творіння не можна порівняти ні з чим. Також вона нагадує про те, що завтра на Рівненщині проходитимуть свята, присвячені пам’яті видатної української письменниці. Хтось буде інсценувати її твори, хтось спілкуватиметься про творчість та співатиме її вірші, які вже встигли покласти на музику. Та що б хто не робив, він все одно нестиме пам’ять про Лесю Українку!

Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео