Як в Житомирі на пошті дурять пенсіонерів?

Як в Житомирі на пошті дурять пенсіонерів?
14355 ПЕРЕГЛЯДІВ

Чоловік із Житомира на своїй сторінці в соціальній мережі розповів про те, що на “Укрпошті” намагаються надурити пенсіонерів для отримання власної вигоди. Бабуся хлопця сходила до відділення пошти в Житомирі та втратила 900 гривень.

Костянтин Кас’ян написав: "22 лютого бабуся пішла платити комуналку до відділення Укрпошти у Житомирі. Індекс 10001. Мала заплати за комунальні послуги за дві квартири. За свою та за квартиру сестри. Віддала працівниці квитанції та суму грошей. Працівниця Укрпошти просила додати спочатку 300 грн потім ще 500 грн. Бабуся заплатила та пішла додому. Вдома передивилася квитанції перерахувала кошти у гаманці та зрозуміла, що вона дала касирці на 900 грн більше необхідної суми”.

Коли він дізнався про це, то одразу вирішив розібратись в тому, що сталося. Коли той прийшов до відділення, то йому сказали, що його бабуся сама заплатила за послуги іншій родині, яка знаходиться в іншому кварталі. Вони пояснювали жінці, що вона робить, проте та настояла. Але Костянтин переконаний, що його бабуся ще у своєму розумі. Тож просто не могла так вчинити. Але на пошті були всі квитанції та офіційно проведені платежі. Найгірше в цій ситуації те, що камер у відділенні ніколи й не було, тож довести щось просто неможливо. Тепер жінці залишається лише забути про це. Але на “Укрпошті” навіть і цього не дають зробити.

Через певний час вони самі зателефонували жінці та намагались їй довести те, що вона їх взагалі втратила, або залишила вдома, тож нехай краще перевірить ще раз свої речі. Проте в це вже ніхто й не повірив. Адже важко уявити собі, що можна забути, куди ти подів майже 1000 гривень. Костянтин розуміє, що він вже нічого довести не зможе, тож тепер просто звертається до працівників “Укрпошти” та просить звільнити тих, хто краде в пенсіонерів. А всіх інших попереджає про те, що варто бути обережнішими!


Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео