Двоє дівчат із Сум намагалися покінчити життя самогубством!

Двоє дівчат із Сум намагалися покінчити життя самогубством!
11277 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні все ще триває хвиля самогубств, які почалися в Києві. Діти після школи чомусь почали приймати пігулки та різати вени. В чому причина таких дій, ніхто не може зрозуміти, адже діти з невідомих причин по всіх кутках України масово почали наражати себе на небезпеку.

Нещодавно така ситуація склалась і в Сумах. В Сумську обласну дитячу лікарню доставили двох 16-річних дівчат, які отруїлися лікарськими препаратами. Швидка вчасно встигла забрати дівчат з дому. Але це сталося лише завдяки тому, що одна з них вирішила зателефонувати до швидкої. Як виявилось, поки батьки були на роботі, дівчатка вирішили побавитися, проте нічим веселим це не завершилось. Подружки наковтались пігулок невідомого походження, через що ледь не померли. Зараз вони перебувають у лікарні, проте стан в них стабільний. Тож лікарі прогнозують швидке одужання. А слідчі намагаються розібратись в тому, що коїться?

Перед цим поблизу Києва накласти на себе руки намагались дві семикласниці. Вони з'їли пігулки невідомого походження, після чого відчули сильне отруєння. Одна з дівчат померла, через те, що пізно викликали швидку. Коли подругу померлої спитали, звідки в них таблетки, та сказала, що вони їх придбали в найближчій аптеці. В Умані дві восьмикласниці наковталися пігулок "Дротаверин", так само як за день до цього – ліцеїстки під Києвом. Школярок госпіталізували в лікарню. Нещодавно розповідали також про те, як дві дівчинки намагалися порізати вени просто у дворі школи.

Хоча про самогубство ми знаємо вже давно і досить багато, поліція все одно не може зрозуміти, чому діти масово почали робити спроби самогубства. Невже знову почали діяти якість програми, які підштовхують дітей до цього? Поки невідомо, проте поліція з’ясовує.


Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео