Кращі музичні фестивалі цього літа в Україні

Кращі музичні фестивалі цього літа в Україні
186024 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні продовжують проводитись музичні фестивалі, на які запрошують як вітчизняних, так й іноземних виконавців.


Останнім часом кількість концертів в Україні зменшилась. З однієї сторони організатори не тягнуть валютних запитів зірок, а з іншої сторони багато артистів побоюються їхати до нас через складну ситуацію в країні.
Але не все так погано. В Україні продовжують проводитись музичні фестивалі, на які запрошують як вітчизняних, так й іноземних виконавців.
Найвідоміший серед української молоді, звісно, Zaxid Fest. Він досить привабливий у своїй різноманітності – три сцени, три різні стилі і відповідно три дні, щоб все оцінити. В цьому році серед головних виконавців заявлені репер-хасид Матисьяху, металісти Ill Nino та німецька група Oomph. Окрім іноземних артистів можемо побачити більш відомі імена типу Бубмокс, Pianoбой, Onuka, O.Torvald та Brutto.
Відбудеться фестиваль 14-16 серпня. Місце розташування – «Чарівна Долина» біля с. Родатичі, Львівської області.
Файне місто – фестиваль названий на честь відомої пісні гурту «Брати Гадюкіни». Від буде до душі любителям неординарної української музики. Серед головних виконавців знову ж таки O.Torvald, Brutto, Бумбокс. До них також долучились The Hardkiss. На іншій сцені виступатиме перший вокаліст АС/DC Дейв Еванс, а також там звучатимуть кавери на Rammstein, Metallica та Iron Maiden.
Проходитиме 3-5 липня в Міжнародному аеропорту «Тернопіль».
Наступною цікавою подією для любителів музичних фестивалів буде Alfa Jazz Fest. Він відрізняється від попередніх тим, що проводиться у межах міста. Рекомендується фестиваль тим, хто любить джаз і хоче розвивати в собі почуття прекрасного. В цьому році головними артистами будуть Хербі Хенкок, Уейн Шортер і Джордж Бенсон. Також ми почуємо багато виконавців з України, Франції, Японії та інших країн.
Коли? 25-29 червня. У місті Львові.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео