Скасування переходу на зимовий час і навпаки: бути чи не бути?

Скасування переходу на зимовий час і навпаки: бути чи не бути?
10807 ПЕРЕГЛЯДІВ

У парламенті відбулося голосування, під час якого Верховна рада України прийняла відповідний законопроєкт, про це розповіли на сайті ВРУ. Тож бути чи не бути обіцяному скасуванню?

В законі написано:
Буде встановлено єдиний час на території всієї України, в тому числі в межах тимчасово окупованих терористами районів, орієнтуватися будуть на Київський час. Також буде прийнято зимовий час, який буде на 2+ години відрізнятися від часу нульового меридіана.


Перший заступник Голови Верховної Ради України, Руслан Стефанчук розповів, що розробка законопроєкту, щодо скасування сезонного переводу годинника потрібна для захисту територіальної цілісності її кордонів. Зазначаємо, що території, підконтрольні бойовикам, на території Донбасу живуть за російським часом. Стефанчук впевнений, що цей законопроєкт допоможе нашій країні покращити оборонні редути та сприятиме поверненню захоплених територій.


Перший заступник голови вказав, що факт про енергозаощадження при переході на зимовий час та навпаки є хибним, про це свідчить практика країн Євросоюзу та всього світу. Парламент Європейського союзу також проголосував проти переводу годинника починаючи з цього року. Тож вони підтримують ініціативу України долучитись до всесвітньої системи. Це також стане маленьким кроком для досягнення нашої мети.


Хочемо зазначити, що в Україну прийде сухий антициклон Жаклін. Він буде утворювати над країною вологі хмари, розповідає український метеоролог, Наталія Діденко. Також синоптики зазначають, що відсьогодні в Україні припиняться сильні морози. У зв’язку із цим, в деяких регіонах вже прийняли рішення провести засівальні роботи. Скоро відбудеться підготовка земельних територій для роботи із ранніми культурами, такими як морква та буряк.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео