" Твоє життя має стати для читача багатосезонним серіалом": поради молодої блогерки Вікторії Мостової

" Твоє життя має стати для читача багатосезонним серіалом": поради молодої блогерки Вікторії Мостової
16993 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вони герої нашого часу. Їх обожнюють, їх і ненавидять. Хтось каже, що вони отримують дешеву славу, легкі гроші, а хтось вважає, що їм можна довіряти та наслідувати їх дії. Так, говорять про блогерів — людей, які зі своєю аудиторією 24/7. Вони знімають сторіс, пишуть пости, роблять фотографії, аби сподобатися своєму читачеві. Вони мають вплив на свідомість мільйонів підписників, вони створюють контент, який миттєво стає вірусним.
Блогери, інфлюенсери, влогери заполонили соціальні платформи. Вони будують уяву "лідерів думок", своїх підписників, розповідаючи про стиль життя, здоровий спосіб харчування, материнство чи спорт. За одну рекламу в Instagram блогер отримує 500 доларів, а завдяки напрацьованим навичкам - емоційний контакт з аудиторією. Хто ці люди, які заробляють чималі гроші на емоціях своєї аудиторії, як вибудовують стосунки з читачами завдяки авторитету, знанням, досвіду, як не боятися доносити до аудиторії інформацію, читайте далі.
" А що скажуть люди? " Так, у 90% людей з'являється боязнь до думки навколишніх. Ось головна проблема блогера, який тільки хоче розпочати свій блог.
Вона студентка IV курсу університету Бориса Грінченка. Бажання говорити, доносити інформацію до мас стимулювало її вступити на факультет журналістики, а згодом почати вести свій блог. Так, Вікторія Мостова — експертка з просування акаунтів (@kvitka_tori) вже понад рік веде свій блог. Вікторія каже, що Інстаграм — це велика сила поряд із ЗМІ. Це платформа, яка надає можливість вчитися, заробляти хороші гроші та доносити до аудиторії важливу інформацію.
"Початок блогу — це коли тобі є що сказати своєму читачеві. Обираєш свою нішу, пишеш пости на ту чи іншу тему, робиш якісний та цікавий контент і ти блогер. До того ж першу тисячу підписників можна завоювати без будь-яких вкладень. Головне бажання та пристрій для роботи", - говорить блогерка.
Тренд інстаграму 2021 року — щирість. Експертка-блогерка каже, що потрібно бути відвертим зі своїм читачем. Крім того, варто не забувати, що тебе читають звичайні люди. Контент насамперед має бути зрозумілим, як для науковця, так і для звичайного громадянина.
Також Вікторія Мостова створює свій контент-план. За тиждень робить два пости та 15 сторіс.
" Я обожнюю сторіс. Адже в такий спосіб ти можеш проявити свою натуру сценариста. Якісний контент в сторіс — це добре прописаний сценарій та сторітейлінг. Розкрий свою особистість. Твоє життя має стати для читача багатосезонним серіалом", - захоплено розповідає блогерка.
Крім того, контент в інстаграм-сторінці має бути унікальним. Подача інформації має базуватися на емоціях та власній думці. А щоб за твоєю сторінкою постійно слідкували, блогерка рекомендує створювати авторський контент, відчувати емоційний зв'язок з читачами. Додамо, що ринок блогерів, інфлюенсерів переповнений, але люди насамперед слідкують за особистістю.
До того ж підписників можна завоювати абсолютно безкоштовно, було б бажання.
" Ставити тематичні хештеги під постами, робити взаємні піари з блогерами, використовувати інші соцмережі для перегону трафіку людей на свій акаунт — Тікток, клабхауз, тематичні телеграми чати", - рекомендує молода блогерка.
Наразі блог Вікторії експертний. Вона продає свої послуги та робить рекламу магазинам й іншим закладам. Останнім часом блогерка зосередилася на інфопродуктах і випустила свій чек лист з підвищення охоплень в сторіс.
"Спостерігайте за експертними акаунтами, за манерою написання постів, подачею сторіс інших блогерів. Визначте хто ваші читачі й дійте", - рекомендує @kvitka_tori.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео