Скільки зараз жінок проходить військову службу в Україні?

Скільки зараз жінок проходить військову службу в Україні?
13906 ПЕРЕГЛЯДІВ

Аналітики провели збір статистичних даних та виявили, що за останні сім років кількість військових жіночого полу стала вдвічі більшою. Вони розповіли, що ще у 2013 році військову службу проходило 16557 жінок. А от у 2020 році кількість жінок-воєнних складала вже 31757 осіб. В офіцерському складі армії станом на 2013 рік високе звання мали лише 1633 особи по всій Україні. А от у 2020 цей показник зріс до 4810 осіб. Тож що так сильно вплинуло на громадську частину населення? Чому тендітні берегині роду обирають для себе саме військову службу, а не будь-який інший вид діяльності?

Багато жінок переконані, що для того, щоб зберегти родину, в першу чергу необхідно зберегти Батьківщину. Ці мужні красуні встигають і дітей виховати, і творчістю займатись, і суверенність берегти. Протягом семи років українські жінки-військовослужбовці брали участь у міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки. Станом на 2013 рік лише 2 особи з офіцерського складу могли похизуватись такими навичками. А от у 2020 році вже шестеро жінок отримали таку можливість.

За 2013-2020 роки більш як 13,5 тисяч жінок стали нашим тилом в зоні АТО. Вони сміливо боронять нашу державу там, де деяким чоловікам буває моторошно. Вони лежать під кулями, готують обіди просто посеред бойових дій. Лікують поранених та самі беруть зброю в руки, аби захистити близьких. У 2014 таких героїнь було лише 101. Проте вже у 2020 році 19 учасниць АТО та 1643 учасниці ООС отримали статус учасника бойових дій. Також варто зазначити, що на командних посадах наразі перебуває 925 жінок.

56726 – саме така цифра відбиває точну кількість жінок, які вирішили присвятити своє життя обороні держави. Тож ми пишаємося їхнім героїзмом та бажаємо їм найголовнішого – міцного здоров’я, довгих років життя та мирного неба над головою.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео