"Впускати інформаційну отруту в свою душу просто небезпечно": про критику та як варто реагувати на неї

"Впускати інформаційну отруту в свою душу просто небезпечно": про критику та як варто реагувати на неї
10829 ПЕРЕГЛЯДІВ

Люди не вміють сприймати конструктивну критику. До того ж Інститут критики в Україні розвинений не на високому рівні. Що не скажеш про критиків Західної України. Там критика поважають, дослухаються до його думки. Власне, й самого критика можуть критикувати. Тобто мова йде про зворотний зв'язок. В громадян України критика — це можливість говорити що завгодно без жодних меж. Варто вміти критикувати та правильно реагувати на критику.
Крім того, кожна людина хоче, щоб її виконана робота була унікальною, індивідуальною, не вимагала будь-яких правок, керівництво хвалило, а клієнти були задоволені. Однак, це певна утопія. Ніхто не ідеальний і всі мають певні мінуси та плюси.
Критика — професійний погляд на ситуацію, виважений, конструктивний коментар. Головна мета — стати кращим в тій чи іншій сфері діяльності. Критикувати не означає надати більше роботи чи зіпсувати настрій людини. Дійсно, критика неприємна через те, що знищує самоповагу, індивідуальне світосприйняття та зменшує позитивні емоції особи, яку критикують. Наприклад, наші батьки люблять нас критикувати, але використовують не вмілу форму, чим і роблять гірше. Тобто загалом хороший інструмент в непрофесійних руках становиться грізною зброєю, яка серйозно вражає живе. Психолог Ігор Федоришин говорить, що в контексті виховання дітей, першочерговими мають бути інструменти виховання на основі любові й свідомого бажання стати кращим. Крім того, завжди мають критикуватися дії та вчинки, аж ніяк не сама особистість дитини. Це буде актуально щодо дорослих у будь-якому віці.
"Критика – це оцінка чи аналіз людиною дій, вчинків чи особистість іншої людини. Зазвичай, це проявляється в спілкуванні через вказівку на недоліки, помилки, недоопрацювання тощо. Часто критика має суб'єктивний характер. На сьогодні існують професії, де критика — основний професійний обов'язок, найчастіше це спостерігається у сфері культури й мистецтва", - говорить психолог.

До того ж нівелює думка, що будь-яка критика — це зворотний зв'язок між двома комунікаторами. Один виокремлює конструктивну критику, інший — гідно реагує на помилки чи зауваження. Ігор Федоришин стверджує, що частково це тотожні поняття. Але зворотний зв'язок не має на меті дати оцінку, а лише поінформувати, передати об’єктивну картину ситуації чи події. До того ж зворотний зв'язок умовно може мати як позитивний, так і негативний фінал. За допомогою критики швидше можна передати негативне бачення, яке має більш суб’єктивну природу. Свідомо чи несвідомо, критик керується бажанням образити іншу людину.
А взагалі чому люди критикують одне одного? Основних причин може бути дві. Психолог вважає, що насамперед люди проявляють бажання з'ясувати причини ситуації, вказавши на неправильність дій, допущені помилки. А потім образити іншу людину, даючи негативну оцінку будь-яким її проявам чи їй самій.
Водночас потрібно вміти правильно критикувати людину чи її дії. Потрібно насамперед усвідомити, що людину, яку ви критикуєте, має розуміти, що це не дії тиску на вас, а бажання допомогти особисто вам чи колективній роботі. Людина, яка критикує не ворог, а справжній друг.
Психологиня Катерина Зінасс стверджує, що існують моменти, коли гостре слівце може стати у пригоді, особливо, якщо людина прагне вдосконалюватися.
" Використовуйте техніку " Плюс, мінус, плюс". Спочатку промовляйте щось приємне, вихваляйте людину, потім - "мінус", що ж вона зробила не так чи що варто змінити, і насамкінець позитив. Наприклад, Іване Івановичу, Ви сьогодні добре попрацювали, нарешті завершили звіт. Єдине, що варто змінити дещо висновок, додати більше фактів та цифр. В цілому все добре, старанно працюєте. Таким чином можна розмовляти з рідними, друзями, аби донести їм свою думку та зберегти добрі відносини ", - говорить психологиня.
А от психолог Ігор Федоришин рекомендує використовувати "метод гамбургера". Для цього подану інформацію потрібно поділити на три частини: позитивна сторона + сторона розвитку + мотиваційна частина.
"Можна почати із похвали чи компліменту про людину, далі варто звернути увагу на речі, які потрібно виправити та закінчити порадами, які допоможуть покращити ситуацію. Такий підхід дозволяє комплексно закрити й сильні сторони співрозмовника, і ті, що варто розвивати", - пропонує психолог.
Реагувати на критику теж треба вміти та сприймати гідно. Нехай навіть подача критики була не зовсім в оптимальному варіанті, отримайте від неї максимум користі та вигоди. Або ж повідомте критику, що його думка для вас важлива, однак форма критики вас ображає, створює неприємні відчуття.
"Варто реагувати на критику лише в тому випадку, якщо вона має конструктивний характер і звучить від особи, яка досягнула значних результатів у сфері, яка належати до теми критики. У всіх інших випадках, критику можна проігнорувати, оскільки наміри людини, яка критикує, швидше за все не екологічні. В більшості впускати інформаційну отруту у свою душу просто небезпечно і звичайно не варто", - зауважує Ігор Федоришин.
Додамо, якщо відчуваєте важкість у спілкуванні з колегами чи в особистій комунікації, пропонуємо почитати:
"HAPPY HAPPY: 5 кроків до порозуміння будь з ким" Ларса-Югана Оґе;
"Як розмовляти будь з ким, будь-коли i будь-де. Секрети успішного спілкування" Ларрі Кінга;
"Мистецтво говорити. Таємниці ефективного спілкування" Джеймса Борґа;
"Стратегії і тактики спілкування" Патріка Кінга;
"П’ять мов вдячності у професійних стосунках. Мистецтво мотивації словом" Ґері Чепмена.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео