Хочеться подарувати щось особливе, а ідей немає? NU SHO – ваш особливий вибір

Хочеться подарувати щось особливе, а ідей немає? NU SHO – ваш особливий вибір
29217 ПЕРЕГЛЯДІВ

Часто буває, що свято вже зовсім скоро, а що подарувати, ми так і не вирішили. Тож у швидкому темпі ми починаємо ходити по магазинах та обирати речі, які можна було б подарувати. А потім відкриваємо інтернет та починаємо вводити запити: “Що подарувати подрузі/хлопцю/мамі?” А у відповідь отримуємо цукерки, каструлі, чи халати. Але ж хочеться подарувати щось особливе. Якусь унікальну річ, яка буде якісною і в той самий час призначеною лише для адресата.


В такі хвилини NU SHO стане вашим надійним помічником

В магазині ви зможете обрати річ, яка підійде саме для вашого випадку. Адже їхній асортимент містить в собі: одяг, шкарпетки, головні убори, труси, сумки, посуд, канцелярію, літературу, гаманці, піни, термочашки та багато чого іншого. Сам магазин існує вже досить довго, через що і має вже багато авторських концептів. Починали вони з декількох пар шкарпеток, а зараз вже мають власну сторінку в Інстаграмі, Фейсбуці та нещодавно створили сайт, на якому продають унікальні речі.

NU SHO
NU SHO – це свого роду унікальне явище сучасної культури

Вони створюють щось сучасне і щось традиційне водночас. Якщо вам захочеться створити власний дизайн, то вам з радістю в цьому допоможуть. Спеціалісти магазину з радістю розкажуть, який матеріал варто обрати з якою метою. Як наноситься принт, та найголовніше, як ідеально підібрати розмір. Якщо ж ви обираєте щось із посуду чи аксесуарів, то можна створити власну комбінацію речей. Перевага цього магазину в тому, що вони продають лише унікальні речі. Ви не знайдете їх на якомусь іншому сайті в інтернеті, а тим паче не зустрінете на вулиці людину з ідентичною річчю.

NU SHO
На кожне свято вони вигадують якийсь новий сюрприз для своїх користувачів : NU SHO являє собою місце без обмежень

Адже якщо ви не знаєте, що хоче адресат вашого подарунку, ви з легкістю можете подарувати йому сертифікат від NU SHO. А він потім обере все, чого прагнутиме його душа. Крім того, на сайті ви, або ваш адресат зможете ознайомитись із коментарями клієнтів. Окрім опису товарів, про високу якість товарів ви зможете дізнатись особисто від тих, хто вже отримав наш продукт. Ви особисто зможете поспілкуватись з людиною, після чого й будете приймати рішення, чи купляти вам річ, чи пошукати щось інше.

NU SHO

Те, що завжди цікавить кожного клієнта: а що ж з доставленням в NU SHO?

Якщо ви замовляєте товарів на суму понад 800 гривень, то магазин самостійно сплачує доставлення. В іншому разі це залишається за самим клієнтом. Товар відправляють в день замовлення. Звісно, якщо ви не зателефонували після 21.00, коли всі відділення пошти закриті та не обслуговують клієнтів. В такому разі відправлення буде вранці наступного дня.

Якщо вам не сподобався товар, не підійшов розмір, чи ви побачили брак, то його можна повернути. В перших двох випадках покупець самостійно сплачує вартість пересилки, в той час, як у разі браку магазин робить заміну безплатно. Але не забувайте, повернення можна зробити лише протягом 14 діб і якщо ви не носили річ до того, як вирішили її повернути.

Для тих, хто не знає, як доглядати за одягом з принтом NU SHO створив власну інструкцію, в якій немає нічого складного. Прати речі варто на виворіт, аби не пошкодити принт. Температура прання повинна бути 30 градусів. У разі, якщо у вас виникнуть питання, ви завжди можете написати адміністраторам магазину, і вони пояснять вам все необхідне.

NU SHO
Тож що таке NU SHO? NU SHO – це унікальність, якість та швидке доставлення

В цьому магазині ви зможете знайти подарунок на будь-який смак. NU SHO – це ліки проти поганого настрою, які не псують здоров’я. NU SHO – це радість, яку хочеться дарувати навколишнім. Тож переходьте на сайт та насолоджуйтесь речами, які неможливо повторити.

Теги: NU SHO
Автор: redactor.newsukraine

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео