“Розповсюдження порнографії” – саме за такою статтею поліція відкрила кримінальну справу проти 8-річної моделі та 13-річного блогера!

“Розповсюдження порнографії” – саме за такою статтею поліція відкрила кримінальну справу проти 8-річної моделі та 13-річного блогера!
11264 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно Україною прогриміла новина про те, що двоє дітей на всю країну заявили про свої відносини. 8-річна Мілана та 13-річний Паша розповідають про все, що відбувається в їхніх стосунках у соціальних мережах.

А от поліція вже встигла відкрити кримінальну справу за статтею 301 частиною 1 Кримінального кодексу України. В ній зазначено покарання за ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів. У випадку, якщо суд визнає винними дітей, то їм загрожує накладення штрафу від 17 000 до 68 000 гривень або арешт до шести місяців, або обмеження волі строком до трьох років.

Як докази проти них використовують їхній власний блог. Адже там вони вже опублікували фото з обіймами, поцілунками та тим, як вони сплять разом. Все почалось із того, що діти взяли участь в челенджі, під час якого вони прикували себе наручниками один до одного та провели так 24 години. На відео з інтернету поліція вилучила моменти того, як вони спали разом та ходили до туалету.

Микола Кулеба, уповноважений Президента з прав дітей, розповів про те, що це він звернувся до поліції із проханням покласти цьому край. За словами політика, така поведінка є просто неприпустимою для дітей. Її можна навіть назвати аморальною, адже в Мілани та Паші занадто рано з’явились прояви сексуалізованої поведінки.

Мати дівчинки сказала, що не бачить нічого жахливого в тому, що діти зустрічаються. У кожного є право вибору, і це їхнє життя й розбиратись із ним вони будуть самі. А справжнє кохання моделі та блогера мати дівчинки вбивати не збирається. Що ж стосується батька Мілани та рідних хлопця, поліція поки не дає коментарів. Адже вони не коментували те, що відбувається між дітьми.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео