Успішна кар'єра чи бажані діти: а що обереш ти?

Успішна кар'єра чи бажані діти: а що обереш ти?
11472 ПЕРЕГЛЯДІВ

В житті кожної молодої жінки настає той період, коли потрібно вирішити — кар'єра чи дитина. Коли в сім'ї народжується немовля, мати концентрує всю свою увагу на вихованні та піклуванні за дитиною. В цей час кар'єра та професійний ріст відходить на другий план. Але вона повинна прийняти рішення: повертатися до своєї професії, виходити на новий кар'єрний щабель чи залишитися хорошою матір'ю для своєї дитини.
А чи можна об'єднати воєдино кар'єру та дітей? Більшість скаже, що це можливо. Маючи поруч надійного партнера, вірних друзів, люблячих близьких людей, більшість жінок продовжують навчатися, працювати та віддавати свою любов немовляті.
В XXI столітті жінки піддаються дискримінації та нерівноправ'я в родині. Живучи минулими забобонами, в Україні заведено вважати чоловіка годувальником в сім'ї, а жінку насамперед берегинею сімейного вогнища та потенційною матір'ю. Ба більше, роботодавці не хочуть мати на своїх робочих місцях молодих матусь в декреті.
Кожна жінка має право вирішувати, що важливіше в її житті. І це рішення залежить лише від неї. Однак, є жінки, для яких не існує ніякої дилеми. Вони готові пожертвувати своєю кар'єрою, аби чути дитячий сміх та насолоджуватися посмішкою власної дитини. На іншій стороні — жінки, які віддають перевагу роботі, підіймаються по кар'єрних сходах і не бачать перспектив з народженням дитини. Варто сказати й про жінок, які намагаються знайти золоту серединку. Вони об'єднують майбутню професію з піклуванням за дитиною. Звісно, це потребує не малих зусиль, але це того варте. Маючи правильно вибудований графік роботи, надійне плече, жінки народжують дітей та будують кар'єру.
Оптимальне рішення для кожної жінки буде різним. Головне, щоб вона прислуховувалася до своїх потреб та бажань. Потрібно оцінювати свої можливості та перспективи. Особливість кожної жінки сьогодні полягає в поєднанні цих двох аспектів життя. Сучасні жінки не хочуть втрачати роботу, професію, однак, прагнуть бути поруч з родиною. Беручи до уваги всі за та проти, жінка має зрозуміти для себе, в реальному житті кар'єра та родина вимагають багато потреб й вмінь. До того ж важливо усвідомлювати наслідки своїх дій, щоб в майбутньому дитина розуміла, що таке материнська любов.
Тож жінка має зробити свій вибір та знайти потрібний шлях. Варіант для кожної може бути ідеальним. Наприклад, молода дівчина може відразу після закінчення навчання стати мамою, адже вдосталь переваг. Жінка сповна сил, енергії, яку вона спрямовує в родину. Мама в декреті може протягом трьох років виховувати, закладати дорогоцінні аспекти життя немовляті, навчати основних правил поведінки, керувати гнівом, радістю чи розчаруванням. А дитина в той час отримуватиме потрібну любов від близької людини та не страждатиме через відсутність мами.
Відкласти материнство на пізніше — інший варіант. Жінка здобуде вищу освіту, зробить кар'єру, почне отримувати хороше фінансове забезпечення. І вирішивши повернутися на роботу, трудова діяльність не буде для неї проблемою. Адже роботодавцю важливо мати у своїй компанії кваліфікованого, професійного підопічного.
Однак, таке рішення має свої недоліки. Насамперед жінці, яка довгий час перебувала серед людей, відчувала себе потрібною на роботі, тяжко адаптуватися до умов материнства. До того ж з кожним роком продуктивність дітонародження для жінки зменшується. Чим старша жінка, тим складніше її завагітніти та виносити немовля. Та й часто така жінка народжує, як правило одну дитину, тому що час вже згаяно. Після пологів, жінка починає усвідомлювати, що кар'єра та гроші не замінять сміх дитини.
Крім того, жінка може поєднувати роботу та виховання дитини. В допомозі стануть рідні, близькі. Та й у декретну відпустку може піти батько дитини, особливо, якщо заробітна плата жінки більша. Або роботодавець піде на поступки й ви зможете знайти вигідне рішення для обох сторін. Якщо ж компанія не хоче втратити хорошого фахівця, то молодій матері дозволять частково працювати в дома, за межами офісу. Однак, якщо спільної мови не знайдете, не потрібно засмучуватися, адже, маючи вміння та навички, можна з легкістю знайти нову роботу. Або пройти курси для отримання нової спеціальності та працювати через Інтернет. Головне обрати те, що вам по душі, тоді й гроші будуть в родині й малюк отримуватиме материнську любов.
Важливо, зауважити, що любов матері зовсім не пов'язана з тим, скільки часу вона проводить з немовлям або як часто вона відгукується на потребу дитини. Можливо, дві, три години продуктивного навчання матері з дитиною, дадуть більший догляд, а ніж мати, яка цілими днями тримає дитину в полі зорі, але дивиться телевізор або спілкується в соціальних мережах.
Діти — це наше майбутнє, наша радість. Кожна жінка повинна відчути дух материнства. Втома, біль, хвилювання на роботі не замінять посмішку доньки чи сина. Звичайно, поява дитини в сім'ї створює певні фінансові й психологічні випробування. Однак, бувши хорошою матір'ю, розумною жінкою, можна побудувати й кар'єру й мати дітей.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео