Любовна формула: чи можливо віднайти кохання в Інтернеті?

Любовна формула: чи можливо віднайти кохання в Інтернеті?
10606 ПЕРЕГЛЯДІВ

Інтернет на сьогодні став основною платформою для нових знайомств, в тому числі любовних відносин. Раніше люди знайомилися на вулиці, роботі, кафе та інших містах. Зараз до цього відносяться з осторогою й всього 40% вступають у спілкування з незнайомцем на вулиці. В Інтернеті існує багато можливостей знайти свою людину: сайти знайомств, лайки, реакції на історію, інтернет-листування та відео зв’язок, який може стати побаченням під час карантину. Людям, які багато працюють й живуть без кохання, флірт в соціальних мережах може бути порятунком від самотності. Відтак йдучи шукати собі партнера в Інтернет людина рятує себе від соціального тиску щодо того, що потрібно влаштовувати особисте життя.

Тетяна Рудюк познайомилась зі своїм хлопцем з яким в парі два роки через соціальні мережі й рекомендує одразу визначити мету вашого знайомства у співрозмовника. Це допоможе зекономити час й врятуватися від розчарувань. Тетяна каже, що більшість людей можуть переслідувати лише поверхню мету вашого знайомства на одну ніч, тому потрібно одразу визначити рамки спілкування.

Британський психолог Джеффрі Гевіна каже, що більшість молодих людей соромляться відправляти свою анкету на сайт знайомств, бо бояться осуду з боку знайомих. Психолог підкреслила, що шукати собі пару цілком нормально, а знайомства в Інтернеті можуть бути так само міцними, як зустрічі в житті. Британська спільнота психологів провели дослідження й опитали десять тисяч пар про їхнє знайомство й нарахували, що довший шлюб й більша сумісність в характері мають стосунки, які зародилися в Інтернеті. Джеффрі Гевіна пояснює, що люди реєструються на сайтах знайомств мають більше зацікавленості побудувати міцний союз, ніж ті, які знайомляться в житті. Інтернет-спілкування дає змогу парі бути постійно на зв’язку з одне одним, що в сотні раз зміцнює взаємини. Психологи зазначають, що в Інтернеті є більший шанс відкритися й бути вислуханим, тому що ніхто не зможе тебе перебити або закрити перед тобою двері. Психологи кажуть, що переписування у мережі дає змогу відкритися у сексуальному плані, що у свою чергу будує також міцний зв’язок між людьми.

Студентка Мар’яна розповідає, що лише знайомство в Інтернеті у її випадку переросло у щось більше, ніж просто чашечка кави. Дівчина розповідає, що несподівані повідомлення, коментарі та компліменти підігрівали інтерес й було відчуття того, що кому ти досі цікава й потрібна. Мар’яна закликає не соромитися писати першими дівчатам, бо хлопці іноді не розуміють по сторінці чи готова ти до знайомств. Гештальт-терапевт Марина Ялова каже, що у мережі легше будувати стосунки, бо ти їх розвиваєш з уявним образом. Але краще реально сприймати співрозмовника, бо таким чином можна розчаруватися в майбутньому. Однак експерти додають, що все ж ми розмовляємо з уявним персонажем, бо не бачимо його погляди, міміку, запахи, манеру спілкування, зовнішність та стиль в одязі, які і дають зрозуміти наша людина чи ні.

Думка, що сайти знайомств тільки для невдах, які не можуть знайти собі пару давно стало неактуальною, бо на прикладі багатьох пар бачимо, що в Інтернеті можна знайти цікавого співрозмовника. Доведено, що 73% хлопців і 87% дівчат, які щодня користуються інтернетом, заходять на сайти знайомств, форуми, чати, соціальні мережі, але багато (95% хлопців і 80% дівчат) роблять це неправильно!

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео