ПЛР-тест негативний, але втома залишилася: як правильно відновитися після хвороби?

ПЛР-тест негативний, але втома залишилася: як правильно відновитися після хвороби?
13775 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хвороба інколи вимагає дуже багато сил, щоб її побороти й відновитися після лікування. Більшість людей нехтують етапом відновлення й одразу відправляються на роботу. Але те, що симптомів більше немає, то не значить, що хвороба не може повернутися знову. Після хвороби імунітет людини дуже ослаблений, тому для будь-якої інфекції буде легко потрапити до організму.

Новий вірус COVID-19 був розпізнаний тільки у 2019 році, але вже відомо, що деяким потрібно більше часу на відновлення, ніж зазвичай. Лікар-дієтолог Оксана Скиталінська в інтерв’ю повідомила, що під час хвороби в організмі відбувається багато порушень, які самі собою не проходять. Вона каже, що швидке відновлення залежить багато в чому від їжі. Особливо, в осінній період потрібно дотримуватися корисного харчування й приймати вітаміни.

Дієтолог каже, що корисні продукти без хімії допоможуть відновити рівень кисню в організмі й прискорити одужання. Зокрема при хворобі в організм не поступає потрібний рівень кисню до тканин, системне запалення організму стає усе яснішим, а баланс кишечної мікробіоти руйнується. Оксана підкреслила, що потрібно обирати страви, які тільки покращать розумову та фізичну активність. Корисно буде з’їсти варене яйце зранку в якому є велика кількість вітаміну Е. Також є корисними фосфоліпіди, які знаходяться у великій кількості на дні пляшки з-під олії. Дієтолог каже, що добре утворюють антитіла в організмі скумбрія та тріска, тож під час пандемії ці страви повинні бути у списку найуживаніших. Ні для кого не секрет, що бактерії та віруси в організмі допомагають вбивати вітаміни С, які знаходяться у лимоні, деяких цитрусових, чай із шипшини та квашена капуста. Каротиноїди також допомагають організму відновити стан кишківника та легень.

В деяких людей після того, як вони отримають негативний тест на коронавірус досі тримається температура 37-38 градусів. Така поведінка організму досить нормальна, тому що тривала боротьба із вірусом відгукується сильною втомою. Лікарі рекомендують після одужання не навантажувати себе, а розпочинати робочий режим повільно. Щоб допомогти організму прийти в норму після ковіда кожного дня нюхайте різкі запахи й тренуйте свої легені вправами для дихання. Фізична активність може розпочатися з 30-ти хвилинної прогулянки парком, але не потрібно бігти одразу в спортивний зал. Лежання дома також не буде надто корисним для відновлення, бо рух та чисте повітря надасть сили. Але прогулянок на свіжому повітрі не вистачить, щоб відновити імунітет, тому вживання амінокислот, які знаходяться у цибулі, спаржі, у м’ясі птиці, сої, часнику та яйцях допоможуть зміцнити імунітет. Для того, щоб відновитися й повернутися до активного життя потрібно терпіння й любов до себе.

У тяжких випадках відновлення може зайняти до шести місяців, бо коронавірус може залишати по собі фіброзні зміни різного ступеня. Люди, які хворіють думають, що в лежачому стані та спокої вони підуть на поправку. Однак лікарі рекомендують робити помірні вправи й виходити на прогулянки в безлюдні місця, навіть якщо людина лежача, то хоча б піднімати руки чи ноги. Лікарі рекомендують людям з ускладненнями на легені й з фіброзними змінами бути обережними з дихальними вправами, бо легені втратили свою еластичність й гімнастика може тільки нашкодити. Також потрібно зав’язати з моржуванням й деякий час не ходити в сауну, тому що контраст може негативно відгукнутися на загальне самопочуття.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео