Як ведення вагітності змінилося за останні 20 років?

Як ведення вагітності змінилося за останні 20 років?
23960 ПЕРЕГЛЯДІВ

За останні 20 років медицина настільки пішла вперед: відкрили антибіотики, розробили вакцину, групи крові та частіше почали застосовувати рентген. Зраз сучасні медичні технології стали невіддільною частинкою нашого життя, тому ми навіть не задумуємося настільки вони полегшують лікування. Вагітним жінкам стало набагато спокійніше, бо слідкувати за перебігом вагітності можна постійно з впевненістю, що усе добре з дитиною. Ще 20 років тому за слідкування усіх органів слідкував один лікар, але зараз існує ряд спеціалістів. Одним із популярних методів діагностування організму є ультразвукова діагностика, скорочено УЗД. УЗ-діагност займається тільки перебігом вагітності.

Сьогодні можна побачити за допомогою сучасної медицини певні відхилення в організмі малюка в утробі матері вже в перші місяці. Раніше лікарі помічали захворювання малюка вже після його народження. Для цього зараз існують різні доплерівські режими, які дозволяють аналізувати кровотік плода через великі кровоносні судини. Почали їх запускати в Україні ще з 2000 року, але на той час вони були не точними й користувалися режимами меншість батьків. В пологових будинках з’явилося 3D УЗД, яке дає змогу на комп’ютері більш чітко змоделювати зовнішність та розміри дитини, а для лікарів це можливість подивитися чи немає патологій у прикріпленні пуповини та плаценти. Таке моделювання дає змогу слідкувати за здоровим розвитком двійні в утробі матері. Прослуховування плода через стетоскоп давно вже втратило свою потрібність. Акушери-гінекологи слухають серцебиття, відстежують скорочення матки та кровопостачання до малюка за допомогою кардіограми.

Зробила крок уперед й лабораторна діагностика для вагітних. Сьогодні у пологовому будинку матері зроблять біохімічні скринінги, які дають змогу прогнозувати передання генетичних особливостей дитині. Лабораторні дослідження почали робити ще з 2000 років, але тоді результати не могли розібрати, дійти до висновку на практиці й поставити діагноз.

Раніше до кесаревого розтину відносилися не так серйозно, як сьогодні. Перед кесаревим розтином беруть необхідні аналізи й потім консиліум лікарів вирішують чи братися за операцію. Ще 10 років тому вважалося, що жінкам з короткозорістю народжувати природним шляхом не рекомендується. Однак дослідження лікарів доказали, що природні роди не дають ускладнення людям з міопією.

Раніше від гінеколога можна було почути, що народжувати потрібно до 35 років, бо тоді буде важко. Безперечно, з віком стан здоров’я змінюється, але варто пам’ятати, що здоров’я погіршується від якості життя, а не віку. Медицина на рівні 2021 року дозволяє жінкам будь-якого віку народити здорову дитинку, бо технології допомагають корегувати відхилення та повноцінно слідкувати за перебігом вагітності.

В Україні тільки п’ять років тому дізналися про збір пуповинної крові. Які допомагає швидко відновлюватися після багатьох хвороб. В нашій країні ще немає офіційних протоколів та медичних рекомендацій щодо правильного застосування, але батьки вже почали активно без страху просити акушерів зібрати пуповинну кров для майбутнього лікування. Сучасні методики та якісні обстеження перебігу вагітності дозволяють жінкам, які перенесли у свій час інфекційні або патологічні захворювання родити здорову дитину.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео