Яка ціна щастя?

Яка ціна щастя?
17629 ПЕРЕГЛЯДІВ

Скільки коштує щастя? А невже його можна купити? Хтось вважає, що так. Адже, маючи чималеньку суму грошей в кишені, можна придбати нову сумочку, чобітки, відвідати бар, спа-салон. Хтось скаже: "Щастя не в грошах, а в здорових дітях та особистому благополуччі". Який же взаємозв'язок між матеріальним благом та відчуттям щастя, скільки потрібно грошей, аби відчути справжнє задоволення, в нашому матеріалі.
Згідно з дослідженням Expensivity, найменше грошей потрібно для українців, щоб жити щасливо. Майже ідентичний показник в Грузії - 11 566 доларів у рік. А от рівень щастя набагато більший на Бермудських островах, в Австралії та Ізраїлі. Там щастя коштує близько 143 933 доларів у рік.
Фахівці стверджують, все змушує до порівняння. Наприклад, людина порівнює себе та свою фінансову ситуацію з іншими. Для когось одна сума грошей виявиться достатньо для того, щоб отримати все для щастя, а для когось — це мізерні копійки в кишені, які нічого не значать в їх житті.
Професор Дикин Роберт Камминс наголошує, щоб отримати повно щастя, людині вистачить 100 000 доларів на рік. Та й не грошима єдиними щаслива людина. Маючи люблячого партнера, соціальний розвиток, суспільство отримує найголовніше — тил благополуччя.
Якщо говорити про гроші безпосередньо, то важливо враховувати для чого вони людині. Так, вони потрібні для того, щоб прогодувати дітей, для того, щоб сплатити всі комунальні послуги або поставити своє здоров'я в баланс. Однак, тут важливу роль відіграють не самі гроші, а їх сума.
Соціальна складова людини стоїть не на останньому місці. Вона прагне поєднувати діяльність з відпочинком, роботу з родиною. Щастя — це насамперед умови, в яких людина живе. Якщо людина посміхається, її самопочуття задовільне, в родині панує суцільне благополуччя, вона щаслива.
Психологи стверджують, що існують матеріальні та емпіричні покупки. Матеріальні — ми купуємо якусь річ, емпіричні — ми отримуємо враження, емоції.
Дослідники вважають, що краще витрачати гроші на досвід та враження. Наприклад, вони рекомендують відвідати концерт улюбленої музичної групи, стрибнути з парашутом чи зайнятися саморозвитком, відвідавши повчальні курси. Людина водночас отримує задоволення від процесу й насолоджується щастям.
Душевний спокій, внутрішнє відчуття любові — це про щастя з коханою людиною. Переглянувши разом фільм, посмакувавши запашним вином, поглянувши одне одному у вічі, люди отримують заряд енергії та незабутні враження.
Варіантів отримати щастя вдосталь. Та й особливих витрат тут не потрібно. Інколи романтична вечеря з близькою людиною чи пікнік з друзями набагато краще, а ніж нова кофтинка, яка з часом зникне серед іншого мотлоху.
Щастя залежить від людей. Вони спрямовують всю свою увагу на проблеми та домашній хаос. Наша підсвідомість заглиблена вічними думками, вчинками. Ці дії недовготривалі. Проте, приємні події завжди дарують враження на довгий час.
Варто сказати, що світова пандемія коронавірусу внесла й свої корективи в життя суспільства. Наразі люди вбачають щастя у звичайних здавалося б речах. Вони прагнуть, як колись, пройтися родинами в парку, сходити на сеанс фільму чи вистави в кінотеатр, випити філіжанку кави з друзями. І щоб мова взагалі не йшла про захисні маски, дистанції та звичайну боязнь одне одного. Люди втомилися від карантинних обмежень, локдаунів, але це теж говорить про наше з вами щастя. Щастя бути здоровими. Взаємопідтримка, взаємоповага потрібна кожному з нас, як ніколи.
Щастя поруч. Не потрібно забувати, що ми майстри власного щастя. Воно залежить від нас. Його не треба шукати в майбутньому чи минулому. Ваше щастя — це здорові діти поруч, хороша робота, кар'єрний ріст, спокій в родині та державі.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео