Пасха в онлайн форматі?

Пасха в онлайн форматі?
17382 ПЕРЕГЛЯДІВНапередодні важливого християнського свята постає питання: в якому форматі усе буде відбуватися? Можливо на Пасху, яка відбудеться 2 травня 2021 року, знову ймовірний варіант онлайн святкування, як і минулого року.

Той рік, рекомендували залишатися вдома та спостерігати за богослужінням онлайн. Всеодно, велика кількість віруючого населення, незважаючи на пандемію та правило не бути без необхідності в людних містах. Проте, за твердженнями представників поліції, у храмах, по усій Україні було близько 130 тисяч відвідувачів. Звичайно, після такого святкування, кількісний обсяг захворілих збільшився. Та 2020 року статистика була значно меншою, 1000 людей за добу, сьогоднішні реаліїї набагато гірші. Саме тому, варто не повторювати помилок минулих років, та дотримуватися усіх правил та обмежень, які будуть цього року, задля того, щоб не погіршити статистику та негативно не впливати на локдаун.

Міністерство охорони здоров’я, заздалегідь повідомляють про ймовірні обмеження.
Як затвердив Віктор Ляшко, у цьому питанні будуть намагатися знайти найоптимальніше ріщення. Адже, священнослужителі, ймовірніше за все будуть розраховувати на пом’ягчення обмежень на період Пасхи. Саме тому, окрім радикального рішення - перевести святкування у онлайн режим, ще розглядають варіант 50 на 50, це означає, що хтось матиме змогу знаходитися у храмі, а хтось ззовні, і звісно, в обох варіантах дотримання маскового режиму та дистанції - є обов’язковим. Більшої конкретики зможуть дати лише на прикінці тижня. Для того, щоб визначитись з обмеженнями та форматом, на разі йдуть переговори з релігійними організаціями та лідерами. Проте, як вважає Ляшко, дійти до конценсусу буде не просто.

Тим паче досвіт Німеччині, показав, що ставити сильні обмеження, не є вірним рішенням, адже канцлер Ангела Меркель, заявила, що плани оголосити локдаун під час християнської Пасхи були помилкою, і не втілили їх, як й планували.

Є надії, що наступного року, на Пасху більше не будуть порушувати подібні питання. І звичний спосіб святкування стане можливим.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео