Ергономічний та стильний образ мами в декреті: поради стилістки Катерини Жданової

Ергономічний та стильний образ мами в декреті: поради стилістки Катерини Жданової
42256 ПЕРЕГЛЯДІВ

З народженням дитини мами концентрують всю свою увагу на немовляті. Гардероб жінки повністю стає сіро-чорним. Джинси, худі, кросівки, пуховик — базові й поширені речі мами в декреті. "Це комфортно та легко", - кажуть вони. Стилістика Катерина Жданова має ж іншу точку зору. Вона вважає, що гардероб жінки в декреті може залишатися таким же яскравим та стильним. Як мамам ергономічно та легко виражати себе через одяг? Який характер стилю переважає у вас? Що може оповісти про вас щоденний набір одягу? В нашому матеріалі далі.
80% жінок в декреті звертаються за послугами до стиліста. Такі дані надає Катерина Жданова. Стилістика говорить, що це період, коли жінка хоче щось змінити у своєму житті та створити інший формат свого стилю. Тобто відбувається повне перевтілення: мама в декреті одягає сукні, спідниці, різноманітні блузки. Звісно ж стилісти не відмовляють жінок одягати джинси чи спортивні костюми. А лише рекомендують звичайні худі варіювати з гармонійними, стильними речами.
З практики Катерина Жданова пригадує, що мала клієнток, гардероб яких складався з чорних та темно-сірих речей. Стилістка стверджує: "Новий формат життя (материнства) вносить свої корективи й в моральні принципи жінки". Внутрішній потенціал виражається через гардероб, зовнішній вигляд людини. Тож якщо жінка в декреті хоче додати у свій лук, до прикладу білу футболку, вона вже створює новий стиль.
В стилістиці поруч зі створенням нового луку стоїть характер стилю (психоемоційний стан людини). Характер стилю — як себе людина почуває, як прагне виражатися через одяг або як вона хоче, щоб її сприймали, використовуючи для цього одяг. Мами в декреті виражають через одяг своє спілкування з навколишнім середовищем. До того ж Катерина Жданова говорить, що своє внутрішнє людина прагне показати через зовнішні атрибути. І лише тоді на психологічну модель наложуються типи фігур та типи зовнішності. Це стає основою характеру.
Крім того, стилістка Катерина Жданова вирізняє п'ять типів характеру стилю. Класик — найбільш поширений стиль. Це, як правило, стриманий, простий, жіночний характер, з дотриманням чітких ліній, натуральних тканин (стримані кросівки, світлі блузки). Романтик — жіночний, легкий характер стилю з квітковим принтом (сукні, об'ємні сумки). Драматик — сексуальний, грубий, різкий стиль в поєднанні з темними відтінками, тваринними принтами та кожою (комфортні, лаконічні образи). Розбишака (російською "озорник") - сексуальний, яскравий стиль з нотками спортивних елементів (поєднання відтінків). Цей характер стилю був обраний американською співачкою Майли Сайрус та попспівачкою, актрисою Ріанною. Інфантильному характеру стилю притаманно мультимедійність, яскравість, дитячість, насиченість кольорів (сукні, спортивні тренувальні штани).
В цілому, наголошує стилістка Катерина Жданова, наразі актуальними є декілька десятиліть моди. Так, відбувається перехід з 60-х років в 70-ті. Тобто багато кольорів, стилістика хіпі, диско. Наприклад, джинси кльош, біла футболка, яскрава курточка та кеди — актуальний, яскравий лук повсякденного життя. Також цікавим зразком в моді зараз можна вирізнити об'ємні плечі, піджаки та кеди з високою підошвою, які були трендовими в 80-х. Естетика 90-х теж характерна в наш час. З цього періоду в моду повертається мінімалізм. А от з 2000-х стилісти беруть джинси вільного пошиття з низькою талією.
Основою весняного сезону стають рожевий колір та всі відтинки зеленого. Якщо ж запекла модниця не готова використовувати яскраві кольори, можна додати в гардероб постільних відтінків. Також завжди в моді залишаються білий та чорний кольори, які в поєднанні з яскравими кольорами, створюють гармонійний, стильний образ. Також Катерина Жданова додає, що актуальним у 2021 році є поєднання жовтого та сірого кольорів. Стилістка рекомендує одягати сірий костюм, аксесуаром при цьому використовуючи жовту сумочку. Або наважуватися пройтися у діловому костюмі жовтого кольору, але в якості аксесуару взяти сіру сумочку.
" Жінка може мати декілька характерів стилю. Вона може об'єднувати, наприклад, романтика з драматиком або інфантильність з класиком. Головне, щоб це виглядало ергономічно та легко. А ще не боятися створювати різноманітні варіації в гардеробі, поєднуючи при цьому яскраві кольори", - говорить стилістка Катерина Жданова.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео