Електронний зелений сертифікат перепустка для туристів

Електронний зелений сертифікат перепустка для туристів
15794 ПЕРЕГЛЯДІВ

Електронний документ буде свідчити, що людина має негативний тест на COVID-19 або є вакцинована. Про це 28 березня повідомив Єврокомісар відповідальний за вакцини Т’єрі Бретон. Він представив зелений документ й сказав, що це буде майбутній сертифікат здоров’я, який діятиме з 15 червня. З англійської перекладається, як Електронний зелений сертифікат. Він має бути безкоштовним й доступним кожному в паперовому, електронному варіанті та QR-код, який засвідчить, що документ є оригінальним. В ньому повинно бути зазначена дата вакцинації, місце та час, а також свідоцтво про негативний тест та медичний документ про виписку. Ось тільки при наявності усіх зазначених пунктів паспорт здоров’я буде дійсним. Наявність такого документу спростить подорожі для туристів, не потрібно буде стояти в черзі, щоб зробити тест. Але, якщо людина не має можливості вакцинуватись, то у неї все одно є шанс подорожувати.

У Греції дозволяють подорожувати, якщо в людини є наявний медичний документ, який показує антитіла й свідчить про негативний результат на COVID-19 зроблений за 72 години до подорожі. Людині, яка дотримається умов й представить усі необхідні документи, не потрібно буде сидіти на 14-денному карантині. Єврокомісар запевнив, що використання зеленого паспорта буде добровільним. Людина зможе подорожувати й без нього, однак сертифікат облегшить поїздки. Для тих, хто не захоче вакцинуватись й отримати сертифікат будуть розгорнуті швидкі тести, щоб сісти на літак у разі негативного результату. Такі умови є не довговічними, тому що усе залежить від розповсюдження коронавірусу в країнах.

В Ізраїлі люди, які мають внутрішні паспорти щодо щеплення й отримали дві дози вакцини можуть повертатися до звичного життя. Існують люди, які проти щеплень в будь-якому разі й влада немає права забороняти їм те, що ще нещодавно було загальнодоступним. Чи робити щеплення є правом кожного й уряд має підготувати запасний варіант для цієї категорії людей. Адвокат Алла Цимановська каже, що відмовившись від щеплення можна лишитися багатьох послуг, наприклад відвідування концертів та спортивного залу. Також вона розповіла, що роботодавці можуть не приймати на роботу без документа про проведення вакцинації. Адвокат каже, що такі обмеження будуть, коли людина сама відмовляється від вакцини, але не у випадку недоступності до щеплення.

В Україні лише 5 людей отримали дві дози щеплення станом на 12 квітня 2021 року. Ця цифра є дуже малою, якщо враховувати той факт, що в Україні 42 мільйони людей. Індія оголосила про тимчасове припинення експорту вакцини іншим країнам, тож чи отримають люди другу дозу вакцинації залишається під питанням. Всесвітня організація охорони здоров’я висловилася проти зелених паспортів, тому що країни з низьким доступом до вакцини будуть відчувати дискримінацію, тому що їх обмежать до поїздок. Єврокомісія, яка хоче ввести зелені паспорти здоров’я повинна урахувати те, що деяким людям не можна вакцинуватися через моменти зі здоров’ям. Таких людей й справді мало. Існує думка, що якщо людина хворіє на діабет, астму або має хронічні захворювання, то вакцинуватися не можна, але все навпаки. Люди з подібними хворобами мають отримати вакцину одні із перших, бо саме вони тяжко переносять коронавірус. Тому в майбутньому можна буде обійтися просто довідкою про негативний тест на COVID-19.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео