Вакцини AstraZeneca та Johnson&Johnson більше не буде в Європейському Союзі.

Вакцини AstraZeneca та Johnson&Johnson більше не буде в Європейському Союзі.
17712 ПЕРЕГЛЯДІВЄвропейський Союз більше не має намірів продовжувати контракт на вакцини з AstraZeneca та Johnson&Johnson. Про це стало відомо з італійської щотижневої газети La Stampa. Європейська комісія за згодою більшості країн Європейського Союзу вирішила, що контракти на вірусні векторні вакцини, які дійсні на даний момент, не будуть подовжені після закінчення строку їх дійсності.

Нагадаємо, що AstraZeneca отримала багато критики у свою адресу від Європейських представників через те, що не дотримувалась обіцяних об’ємів поставок. Варто зазначити, що на даний момент вакцина вже не носить такої назви, Шведсько-британська фармацевтична компанія перейменувала свою вакцину проти COVID-19 в Vaxzevria. Причин перейменування вакцини не вказують.

Стосовно компанії Johnson & Johnson, то вони самі призупинили маштабні постачання свого продукту, у зв’язку з тим, що у Сполучених Штатах Америки рекомендують не використовувати вакцину даної компанії, адже були випадки, коли у вакцинованих розвивалися тромби. Такі випадки були зафіксовані 8 квітня, в Північній кароліні. Саме там було зупинено роботу пункту вакцинації проти COVID-19. А 7 квітня, у штаті Денвер, вакциновані пацієнти скаржилися на головокружіння та нудоту. На даний момент, в Європейському Союзі перевіряють вакцини компанії Johnson & Johnson в агенстві лікарських засобів.

Препарат J&J було зареєстровано американським управлінням з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів у лютому 2021 року. Адже окрім вищек згаданих недоліків, є ще й переваги. Даний препарат зменшує ризик захворювання ковідом середньої та важкої форми на 66%. Також щеплення робиться лише один раз, на відміну від інших препаратів, а тому, доступ до вакцини має більша кількість населення.

Замість вакцин AstraZeneca та Johnson&Johnson, планується співпраця з РНК-вакцинами, такими як Pfizer та Moderna. А також, у вівторок, 13 квітня, в Україні починається щеплення китайською вакциною CoronaVac проти Covid-19. Про це повідомив на брифінгу очільник МОЗ Максим Степанов. Вже 215 тисяч доз завезено на територію України.

Теги: Коронавірус,вакцина

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео