Вакцина певній групі населення препаратом CoronaVac

Вакцина певній групі населення препаратом CoronaVac
15989 ПЕРЕГЛЯДІВ

За повідомленням Міністерства охорони здоров'я, Україна розпочала введення вакцини CoronaVac, виробленої китайською компанією Sinovac Biotech, 13 квітня.

Китайська вакцина прибула в Україну 25 березня та пройшла лабораторні випробування та затвердження перед розподілом по регіонах. В даний час у країні 215 000 доз, призначених для людей з обмеженими можливостями та тих, хто їх надає, олімпійців та паралімпійців, працівників міліції та вчителів, які проводять загальні оціночні тести.

Відправлення CoronaVac стало другою партією вакцини проти COVID-19 в Україні. 23 лютого країна отримала 500 000 доз вакцини AstraZeneca, виробленої Інститутом сироватки крові в Індії.

Україна розпочала кампанію вакцинації 24 лютого. Наразі 388 399 українців отримали першу дозу AstraZeneca станом на квітень. 12. Лише п’ятеро отримали обидва постріли, необхідні для завершення щеплення. Інтервал між двома уколами вакцини AstraZeneca становить 12 тижнів або 84 дні.

CoronaVac має значно коротший інтервал: від 14 до 28 днів. За словами заступника міністра охорони здоров’я та головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, українці, які отримують цю вакцину, отримають друге приймання через 28 днів після першого.

Ефективність CoronaVac становить 50,4%, якщо дози отримують з інтервалом у 14 днів. Однак у січні виробники припустили, що він може бути ефективним на 70% із тритижневим інтервалом між дозами.

Загалом Україна розраховує отримати близько 2 мільйонів доз CoronaVac.

Країна також чекає на 8 мільйонів безкоштовних доз від COVAX, глобального альянсу вакцин проти коронавірусу.

COVAX спочатку забезпечить Україну 117 000 доз вакцини Pfizer / BioNTech, виробленої спільно в США та Німеччині, та від 2,2 до 3,7 мільйона доз вакцини AstraZeneca, виготовленої у Великобританії. Перша партія очікується у квітні.

Перший етап вакцинації, який розпочався 24 лютого, був спрямований на 367 000 осіб із групи найвищого пріоритету, включаючи лікарів, які лікують пацієнтів із COVID-19, та солдатів на передовій Донбасу.

22 березня, майже через місяць з початку вакцинації кампанії, Україна перейшла у свою другу фазу, роблячи знімки сімейним лікарям, іншим медичним працівникам, соціальним працівникам та людям старше 80 років, крім усіх членів групи першої фази.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео