Правоохоронці: урятуйтесь від квартирних крадіжок – зміцніть замок

Правоохоронці: урятуйтесь від квартирних крадіжок – зміцніть замок
46467 ПЕРЕГЛЯДІВ

За останній час можна зустріти в соціальних мережах обурення й хвилювання киян щодо квартирних крадіжок, які стають все частішими в місті. У постах громадяни просили звертати увагу на дивні речі в під’їздах, наприклад, було припущення щодо наліпок на поштових скриньках, якими могли позначати квартири в яких немає господарів. Десятки людей почали писати про наявність таких позначок у себе в будовах, але точного їх значення ніхто не знав.

Аліна Козак живе у звичайному п’яти поверховому домі в районі Сирець й каже, що за півроку вже 5 раз грабують квартири в цій місцевості. В Аліни там проживає мама, яка й стала однією із жертв грабіжників. П’ятиповерховий будинок немає консьєржки або охорони, тому пройти грабіжнику безслідно було легко. Дівчина розповіла, що поки мами не було дома, то грабіжники вибили замки, перевернули усі шафи й забрали тільки пенсію у розмірі 1300 гривень. Вона додала про те, що до того грабіжники увірвалися в квартиру з хазяїном, який почав кричати від страху, тому злодії просто вийшли й піднялися вище на два поверхи. Квартирні крадіжки є найпопулярнішими в антирейтингу злодійства. Статистика показує, що у середньому їх на 35% більше, ніж інших крадіжок. Сезон квартирних крадіжок припадає на літній період часу, коли більшість знаходиться у відпустках. Розкриття таких крадіжок коливається у межах 13-15%.

Досвідчені зловмисники скривають двері за мінімум 2-4 хвилини, що дає змогу піти їм непоміченими сусідам. Справжні злодії обирають квартири за наявністю деяких критеріїв, тобто спочатку обирають жертву, а потім слідкують за ритмом життя хазяїнів. Для таких маніпуляцій крадії спеціально створюють оголошення в якому безкоштовно пропонують банк даних для родин, які збираються у відпустку. Таким чином, дізнаються в яких квартирах не буде хазяїнів. люди, які й справді клюють на такі оголошення, а після подорожі їх чекають дома розкидані речі, але в такому випадку скаржитися можна тільки на свою довірливість. Існує також прийом, який доволі популярним: на будинках розклеюють оголошення й обіцяють потравити безкоштовно тарганів. Далі можна здогадатися, що ті, хто ведуться залишаються з тарганами, але вже без своїх цінних речей. Проникнення в будинок злодії виконують застосовуючи електромонтери, водопровідниками, прикидаються рознощиками телеграму і навіть міліціонерами. Потрібно купити на двері міцний ланцюг й у незнайомців перевіряти наявність документів, які можуть довести що перед вами не злочинець.

Будьте уважні до незнайомців у вашому під’їзді. Існує також така тактика, коли злодії вимикають світло відключаючи пробки в під’їзді. Уявіть, у вас відключили світло ви виходите щоб перевірити пробки й вас б’ють по голові. Прокидаєтесь, а квартиру обчистили злодії. Шахраї зазвичай шукають такі квартири, коли у денний час залишаються діти шкільного віку, яких легко обманути. Останній час почастішали крадіжки без зломів, тобто злодії почали просто обдирати кишені або сумки роззяв. Крадіжки у школах, то завжди було вигідним уловом для грабіжників. Насамперед можна легко ускладнити проникнення грабіжника зміцнити замок, тоді вони підуть до іншої квартири. Правоохоронці поки не справляються з такою великою кількістю правопорушень, бо досвідчені злодії роблять це безслідно. Оскільки злодії не знаходяться у квартирі довго, бо бояться бути поміченими, рекомендують прикручувати добре дорогу техніку, наприклад до столів. Не ховайте цінні речі прості місця, які в першу чергу обшарюють злодії.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео